Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Ми з чоловіком у відпустці.

"Все почалося з придбання туру. Зарядились чудовим настроєм і поїхали в подорож за новими відчуттями, емоціями, інформацією і пригодами."

Поездка: 22 июля 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2018
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Наш красивый уикенд!

Всім доброго дня. Ми побували в чудовому турі «Наш красивий вікенд».

Автобус нормальний з кондиціонерами, водії не говірливі, але чітко рухались по зазначеному маршруту, добре орієнтувались в містах і в зазначений час подавали автобус. Зупинки проводились регулярно для відвідування санітарних кімнат (дякую водіям).

Нам повезло з керівником групи: молодий, порядний, комунікабельний, з усіма привітний, організований, чітко і зрозуміло інформував кожного дня про розпорядок денний, швидко розселяв в готелях. Ерудований, цікаво розповідав про різні події, моменти та історичні факти (дякую Ярославу Грибику).

Погода в усіх містах була чудова, сонячна, хоча в валізах у нас на всякий випадок лежали парасолі.

Що стосується проживання та харчування (сніданок, шведський стіл) в готелях у містах в яких ми зупинялися, а це в м. Краків «Fero Express», Прага «Juno» та в м. Будапешт «Berlin» відповідає задекларованій тризірковості.

Гіди не в кожному місті сподобались однаково, але в цілому, нормально. Найбільше сподобалась Наталя в Будапешті, слухали її кожне слово із захопленням.

Взагалі тур насичений і продуманий, хочеться подякувати Аккорд-туру за добре організований наш відпочинок.

|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах