Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Мій Рим

"Все почалося зі Львова, термінал А дуже чудовий. Дуже добре, що є такий трансфер, це набагато полегшує від'їзд. Програма туру непогана, але трохи замало Будапешту, як на мене. Любляна теж чудова, я просто в неі закохалася. "

Поездка: 16 июля 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2018
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Рим! Все только начинается… Флоренция + Венеция

Ідзила вже три рази з іншими агентствами. І цього разу вирішила написати відгук. З самого початку, ще не доїхавши до терміналу А, ми зрозуміли, що наш керівник групи людина некомпетента. Вона навіть не змогла толко пояснити де чекати автобуса. Надалі ми побачили, що Христа Семенюк не комунікабельна, а в такій роботі це мабуть головне. Особливо я була шокована коли я відстала від групи на вокзалі у Флоренціі, вона повинна була перерахувати людей, виходячи з великого скупчення людей. І принаймні почекати пару звилин чи всі вийшли. Ще ні разу за всі наші поїздки такого не було. Водії теж хами, з правилами в автобусі не знайомили, а потім кричали на людей, коли щось було не так. Просто коли в мене є з чим порівняти, то я вважаю, що ні водії ні керівник групи не на своєму місці. Вцілому, якщо не зважати на ці неприємності зв'язані із супроводом, то поїздка сподобалася. Рим чудовий, трохи мало Будапешту, хотілося б більше. Італія чудова, але хотілося б щоб в майбутньому такі керівники групи і водії не псували враження.
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах