Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Насичений захоплюючий вікенд)

"Дуже насичений, цікавий, колоритний тур в якому знайомишся з історією стародавніх міст. Тур був на одному диханні, але по іншому не можливо охопити все це."

Поездка: 24 июля 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2018
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Наш красивый уикенд!

Все почалося з приїзду в Термінал А. Сам термінал є великим, комфортним зі своєю парковкою і всіма зручностями. Залишивши авто на парковці я попрямував до автобуса. Зайнявши 1 місце (зразу за водієм) я був вражений наскільки вдале місце для огляду подорожі. Без недоліків не обійшлось, місця для ніг мало, але тур був без нічних переїздів - тому все гаразд. Зразу після відїзду наш керівник групи Діана Сафонова чітко і в зрозумілій формі описала наш майбутній графік з усіма важливими деталями і відповіла на масу запитань. В Кракові нас зустріла екскурсовод який проводив екскурсію в цікавому, захоплюючому стилі. Готель в дуже хорошому стані, комфортний, один з найкращих в турі, хоч вибір їжі був недостатній. Наступна зупинка Прага, місто цікаве, старовинне зі своїм неперевершеним шармом. Готель був не дуже в хорошому стані, чистота вбиральні, харчування залишало бажати кращого. Третій день, Відень, почався з довго переїзду порядку 500 км, але воно того варте. Місто величне, одразу помічаєш Імперську роскіш! Вечірній переїзд в Будапешт і ночівля в нормальному готелі. Четвертий день з нормальним сніданком і насиченою екскурсією. Вечірній кораблик відкриває шикарні краєвиди нічного Будапешту. Успіх цього туру неможливий без грамотного керування групою нашим керівником Діаною. Вона допомагала кожному і відповідала на всі поставленні питання. Відчувається професіоналізм цієї людини. Також вона давала поради, за що власне, я дуже їй вдячний. Мене розчарували водії даного автобуса, через їхню помилку на митниці ми простояли лишніх 3 години, яких, власне, нехватало для огляду першого міста Кракова. Також автобус який під кінець нашого туру вийшов з ладу і перестав працювати кондиціонер, а в жару + 36 це важливо. Водії які не тільки незнали маршуту, не орієнтувались по навігатору, але і не зовсім професійно керували транспортним засобом (3 випадки на межі аварій, мені було це чітко видно з 1 місця) і хамство яке вони проявляли до Діани Сафонової мне негативно вразило.
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах