Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Повна Лажа!!!!

"Хоч і шкода часу на кнопання,але не залишити відгук не можу!!!! В тур з'їздили 23.08-26.06, програма туру витримана наполовину -ані купалень Сечені,ані Єгера, ані прогулянки по Львову не було. Замість приблизно 8 ранку у Львові були 16.00"

Поездка: 23 августа 2018
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2018
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Венгерский чардаш! Вена и Будапешт

Туристи здавали квитки, запізнювались на поїзда, мчали на таксі-жодного вибачення чи якоїсь мінімальної компенсації не було.

Окрема тема керівник групи Руслан Дем'ян, я прекрасно розумію, що не всі факапи його, а більша частина все таки керівництва Акорду, але більш безпомічної і непрофесійності людини я ще не бачила. Знову ж таки наголошую-велика вина керівництва. Забув людей в терміналі, автобус у Відні повинен був забрати нас о 21, забрав близько 12 ночі-діти уже розстеляли дощовики і лягали на землю, ми були змоклі змерзлі і голодні, водії автобуса нас кинули (ще ті сволочі), жодного зв'язку ані з водіями ані з керівництвом Акорду не було!!! замість заселення в готель 1-2ночі потрапили туди 4 і в10 виселення!!!! В номері накурено страшно і попільничка присутня!!! сніданок хороший!!!! Висилали нас о 10 а їхати ми змогли лиш о 12, бо водіям потрібен відстій 9 годин. Водії постійно зловтішались ми усюди запізнювались, більше часу витрачали на чекання і бігання за автобусом, аніж на гуляння і екскурсії. кораблик, на який усі чекали з нетерпінням затримався на 2.30год., а інші туристи котрі не їхали кататись просто чекали нас.

Неоргнізовано, логістика на нулі, таймінг недотриманий. Хочеться матюкатись!!!!!! Люди пересварилися між собою!!! З АКОРДОМ більше НЕ ПОЇДУ і не раджу

.

|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах