Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур liveandlove (Львов) на тур
еще
2
фото
Поездка: 14 мая 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Италия – страна вдохновения! Милан, Флоренция, Рим и Венеция!

Тур шикарний, що тут ще сказати. Керінику групи Андрію Баландюху окреме дякую, і витримку має, і вміє всю групу настроїти на позитивний лад. Про природу розказувати не буду, краєвиди те що треба, є на що подивитись з вікна автобуса, особливо коли через Альпи будете проїжджати. Екскурсоводи всі молодці, стараються цікаво і емоційно розповісти про культуру кожного міста. Хочу виділити Яну, Віктора і Сандру.

А тепер від теорії перейду до практики, тобто дам суб’єктивний коментар щодо рекомендованих ексурсій:

– «термальні купальні графа Сечени» – саме те місце, яке допоможе розслабитись після нічного переїзду. Обов’язково в середині пошукайте парну з ментолом.

– «сказочный город Сентендре» – лише для тих, хто любить марципани і сувеніри, бо архітектурою тут і не пахне. Будапешт залишає значно приємніші враження, тим більше Ви зможете побачити те, що не встигли бачили інші.

– «Волшебство горного озера Блед» – раджу, бо сама туди не поїхала, довірившись поганим прогнозам погоди. Тому не прогавте можливості насолодитись чистотою повітря на озері. Бо реально в Любляні ми не знали чим зайнятись. Піднялись на гору (пішки 15 хв), зайшли в храм, тай по всьому.

– «Флоренция в лучах заходящего солнца» – я гуляла сама, і впевнена що нічого не втратила. Взагалі у Флоренції після оглядової екскурсії ми пішли гуляти самі і піднялись на вершину Санта Марія дель Фіоре 8Є. Гуляйте, відпочивайте, і лягайте спати, бо завтра Рим

– «Рим - город великий и вечный!» + Ватикан – тут не варто задавати собі риторичне питання «Їхати чи не їхати». ІДЬТЕ!!! а все решту побачите самі. Єдине скажу, що коли вам дадуть пів години на обід, рекомендую пройтись до замка Ангела, бо зблиська з групою ви його не зможете побачити.

– «Вена в вечернем наряде!» – не сперечаюсь, нагодували смачно. Але 45Є то не мала сума за вечерю. Я шкодую що не погуляла по Відні, і навіть якщо ви зайдете в якийсь місцевий ресторанчик, то 20Є заощадите точно.

– Тропікарій – цікаво, особливо якщо їдете з дітьми, але аромат важко описати одним словом, багатогранний, досі пам’ятаю.

– «Ажурное украшение Будапешта» – 1 годину покатають на кораблі по Дунаю. Вирішувати Вам, зазначу тільки, що супроводу екскурсовода не буде.

Це все, що я хотіла сказати. А взагалі Акорд-Тур дуже вдало планує тури, ночівлі в готелях. Можете не сумніватись, відпочинок буде незабутнім.
Реклама
Отзывы о других турах