Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Палкий тихдень в Іспанії

"Подорож була неочікувана і непланована.З оформлкнням туру не було жодних проблем. Швидко, спакувала валізу і у подорож."

еще
7
фото
Поездка: 23 сентября 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2018
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Жгучая неделька в Испании Ллорет де Мар, Ницца + Венеция

Палкий тиждень в ІспаніїЛлорет де Мар, Ніцца + Венеция. Я давно мріяла побачити Верону, Монако і Венецію. У цьому турі є все, а ще багато іншого. Незабутні враження залишилис ь від гори Монсерат, серпантинів, вузьких вуличок Кадакіса та Тоси, неймовірного кольору моря. незвичайного піщаного пляжу (такого я ще не бачила), каналів, гондол та громадського транспорту Венеції. Переїзд для мене був легкий, у мене були найкращі місця:), я не відчула дискомфорту від такого кілометражу. Довго проходили Український кордон і не встигли на екскурсію на катері у Будапешті, але це дорога.. Нічний Будапешт справив враження, я обов"язково туди повернусь. Дуже сподобалась наш гід, Олена. При перетині кордону чергової країни був короткий екскурс по історисних подіях, впливових людях та традиціях, а потім цікавий фільм по темі!!! Інформація була цікавою, її було достатньо і вона не набридала. Це важливо, тому що після почутого і побаченого інше сприйняття на екскурсіях. Я можу ще дуже багато написати про подорож, про готель, хороше харчування, чудову погоду.., але краще це все побачити і відчути. І ще раз особливу подяку хочу висловити нашому гіду, Олені Мурзіній. Завжди у хорошоиму настрої, легко і з жартами вирішувала конфліктні ситуації, давала поради, ходила з нами на закупи. У нас була приємна, дружна атмосфера у групі і це також завдяки їй. Відчувається досвід і професійність. ОЛЕНА, велике СПАСИБІ за подорож!!! А ще хочу подякувати нашим водіям:)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах