Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Lyuda-chudo (КИЕВ) на тур
Поездка: 27 мая 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Венгерский чардаш! Вена и Будапешт

Я їздила в тур "В ритмі чардашу" з 27 по 30 травня. Це була моя перша поїздка за кордон, тому, скажу чесно, було трішки страшнувато.

Однак тур був просто казковий!!! За такий корооткий проміжок часу ми встигли побувати в Будапешті, Сендентре і Відні.

Варто сказати, що дорога була важкою (довгою, 2 кордони перетинали), однак зручний автобус і приємні водії забезпечили нам комфортний проїзд протягом всього туру, за що їм окрема вдячність!

Ось нарешті ми потрапили до Будапешту. Я була просто вражена цею красою, архітектурою (шкода, що було так мало часу). Хотілося ходити вулицями і не один день. Перетнути пішки всі мости! Однак також дуже хотілося поїхати і в Сендентре, а розірватися на два міста на жаль нереально!

Сендентре зустрів нас трішки дощем, але то не завадило нам погуляти маленькими вуличками, накупляти масу сувенірів і скуштувати справжніх марципанів!

Хто буде їхати в Будапешт, обовязково має проїхати на кораблику по Дунаю! Нічне місто взагалі захоплює дух!

Втомлені, але щасливі ми повернулися до комфортного готелю з мякими ліжками і то також було щастя...

Ранком відпочивші ми вирушили до Відня. Ми з захопленням розгядали все, бо кожний будинок - то витвір мистецтва! Я навіть встигла заглянути до "Скарбниці Габсбургів"... Проте було дуже мало часу, щоб просто погуляти містом (.

Однак, я точно знаю, що тур би не був таким казковим, якби не супроводжуючий групи ЮРІЙ ВАНІВСЬКИЙ! Він був просто неперевершений! Завжди усміхнений, готовий кожну хвилину прийти на допомогу! Він відповідав на всі запитання кожного туриста, підказував, де краще поїсти (навіть заводив особисто), радив, які сувеніри і де варто купити. Юрій організував індивідуальний підхід до кожного, однак не забував про всю групу в цілому! Відчуваєш себе надійно, коли поруч така людина! Він просто найкращий!!!!!!

Як кажуть: "від добра добра не шукають", тому в наступний свій тур я поїди з "Аккорд-туром", але точно лише з Юрієм Ванівським (надіюся, то можна організувати)!

Реклама
Отзывы о других турах