Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

4 міста за 5 днів та місто мрії - ВЕНЕЦІЯ

"Мої найнасиченіші 5 днів у цьому році"

Поездка: 08 декабря 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Декабрь 2018
Голосов 4 «
Все лидеры

Отзыв на тур Прекрасная венецианка! Вена, Верона и Будапешт!


Хочу виразити неабияку подяку за те, що зірки зійшлися і я з’їздила в цей тур. То були найнасиченіші 5 днів в цьому році, мої 5 маленьких життів. Об’їздити 5 міст та стільки побачити за такий маленький проміжок часу так класно, що я буду згадувати цю поїздку ще дуже довго. Адже в нас була найкрутіший гід Олександра Сечіна, що проявляє себе з різних сторін у роботі. По-перше, вона дуже (!) цікаво та легко подає інформацію про місця, які ми планували відвідати. Поки ми їхали в автобусі, вона розповіла коротку інфо про саму країну та місто, базові привітання на іноземній мові (навіть зробила нам словники з італійської із транскрипцією), особисті лайфхаки, що можна купити із сувенірів, де є супермаркет, обмінник та кімнати «щастя», а також сприяла нашому настрОю на пригоди - ставила цікаві передачі та фільми про міста призначення, що ми були в захваті від крутого підбору медіаматеріалів. По-друге, Олександра - чітка і організована, в неї група нікуди не запізнюється і кордон ми пройшли напрочуд швидко (думаю, усе її позитивні мантри). А по-третє, Олександра дуже відповідальна та цілеспрямована, щоб її група побачила і дізналася максимум, тому завжди ділиться своєю чесною думкою, яку екскурсію було б краще відвідати і ні разу не прогадала, усі туристи залишилися задоволеними краєвидами та здобутою інформацією під час екскурсій (оглядові у кожному місті були вже включені у вартість туру, що не може не тішити). У цьому турі було 2 нічних переїзди, та пройшли вони теж добре, і цим ми зобов‘язані двом професійним водіям Степану і Ігору, ми їздили з комфортом і нікуди не запізнювались. Також дві ночі ми ночували у готелях, де був включений ситний сніданок.

Наприкінці туру Олександра подякувала за гарний проведений час разом і запевнила, що наші пригоди Європою тільки починаються!
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах