Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Мій найперший відпочинок за кордоном!

"Тур дуже сподобався . Отримала море задоволення, емоцій і позитиву! В повному захваті від Італії ! Знайшла прекрасних друзів, дуже цьому рада))"

Поездка: 27 декабря 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2019
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Чарующий Рим! Венеция, Флоренция и Неаполь

Нажаль багато писати не можна, тому напишу в декількох словах про моє враження)) Все було чудово, велика подяка організаторам, які складали програму цього туру) Ви молодці великі! Це найкраща пока зустріч Нового року в моєму житті) Хочу подякувати за терпіння і витримку нашому гиду - Марічці!)) Ти умнічка!) Дуже добре виконала свою роботу, я претензій немаю) Водії майстри свого діла!) Так, що в цілому я в повному захваті і надіюсь це не остання моя подорож цією компанією)

Також хочу приділити велику увагу ще одній пікантній стороні мого відпочинку! Хочу дуже попросити адміністрацію, дирекцію звернути увагу на моє наступне прохання. Я відпочивала перший раз, в нас була невеличка група, все будо чудово, окрім однієї темної плями-ця пляма має ім‘я пані Вишневська Інесса - маріупольська жителька! Це просто людина без комплексів! Мені дуже не хотілося, щоб сім`ї, пари і взагалі люди, які їдуть відпочивати мали за «радість» провести свій відпочинок з такою персоною. Це просто жесть! Не будо ні секунди спокою, постійні претензії, крики, невдоволення! Це дуже напрягало, при чому не одну мене! Тому будь ласка, прийміть це до уваги, створіть якийсь чорний список і внесіть таких людей! Таких треьа ізолювати від всіх! А вашим гидам, треьа за то доплачувати! Марічка просто залізна леді, яка то все витримала) Так, шо якшо ця пані, шось в написала погане про тур, то на те взагалі звертати уваги не потрібно! Їй взагалі ніхто і нічого в цьому житті не подобається! Булу дуже вдячна, якшо ви приймете які якісь мірі! Бо я не хочу ше такої однієї відпустки з такою людиною!!! Дякую! До нових зустрічей!)
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах