Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Наш незабутній тур

"Це був наш перший тур з "Аккордом", який залишив чудові враження як від самої поїздки, її змістовності і продуманості, так і від роботи нашого супроводжуючого - Олександра Ананченка."

Поездка: 08 марта 2019
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Март 2019
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Уикенд на троих! Краков, Вена, Будапешт!

Хочемо щиро подякувати "Аккорду" за нашу поїздку та незабутні враження від побаченого та почутого, а також скласти щиру подяку нашому керівнику групи-співробітнику компанії Олександру Ананченку, який доклав усіх зусиль, щоб наша далека мандрівка була комфортною та змістовною.

Ми поїхали сім'єю, тому вражень та фото ще більше. По-перше, автобус - супер! Комфортабельний, з усім необхідним+водії-професіонали: Вадим та Петрович, Вам подяка! По-друге, все було організовано чітко, продумано, без затримок. Для нас це було відкриттям, адже звикли до протилежного. Тож від нашої сім'ї хочу подякувати особисто Сашкові Ананченку, який прийняв рішення в неординарній ситуації на нашу користь, чим нас дуже вразив. Дякуємо, "Аккорд" за професійних співробітників, таких, як Сашко: порядного, витриманого, чесного. Хай щастить, будемо усім рекомендувати вашу тур-фірму! З подякою родина Андрейків, рейс №186 "Вікенд на трьох! "
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах