Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Юлічка (Львов) на тур
Поездка: 28 мая 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Амстердам и Париж…  зажег и привлек…

Хочеться подякувати Аккорду за прекрасний тур, а особливо подякувати керівнику групи – Дмитру Довганику за прекрасні організаторські здібності, чудову поїздку, приємну атмосферу, і особливо за вміння вирішувати будь які питання в різних ситуаціях. Діма ти молодець!!!

Щодо самого туру:

- підбір країн надзвичайно цікавий, єдиним побажанням була би хоча маленька міні екскурсія в Польщі, країна дуже цікава, а ми її лише проїхали. Можливо варто додати до туру ще один день на Польщу.

- готелі були також хороші у всіх місцях, особливо сподобались готелі в Амстердамі та Нюрнбергу – нові, сучасні та зручно розташовані.

- оглядові екскурсії були досить інформативними, цікавими та навіть захоплюючі (особливо фабрика діамантів в Нідерландах). Факультативи без винятку всі були цікаві, і це на мою думку заслуга наших гідів, інформація була доступною та цікавою. Найбільше вражень від факультативу в Заансе Сханс та Волендам (Нідерланди) – надзвичайно красиві мініатюрні, просто казкові містечка. У Франції вразив Версаль з його садами, красота надзвичайна, пейзажі настільки захоплюючі, що хочеться туди повернутись ще раз. А також приємні спогади залишив Нюрнберг – містечко з привабливими будиночками і красивими краєвидами, де повсюди відчувається своєрідний затишок та спокій, і водночас там та завжди багато людей і велика кількість туристів. Я в захваті від цього містечка!

Хто намірився їхати в цей тур хочу сказати, що ви не пожалієте, море вражень, багато нового і цікавого, їдьте і не вагайтесь. Екскурсії раджу відвідати, якщо не всі то половину точно, самі Ви цього ніколи не побачите і не почуєте, а гіди однозначно розкажуть Вам цікаві речі. Усім бажаю цікавих подорожей, дружніх і веселих груп та керівників таких як Діма.

Реклама
Отзывы о других турах