Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Oli Kobre (Львов) на тур
Поездка: 02 июля 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур О тайнах поведает Восток...

Ціна оправдала надії. Хороший видався відпочинок, стільки країн обЇздити за таку невелику суму грошей і довгий період часу, це справді було того варте. Взагалі мені надзвичайно сподобалась організованість компанії, а особливо нашого керівника Оксани Федюкової та водіїв Олексія та Івана. У тур зібрались люди різних характерів, темпераментів та вікової категорії, і кожен зі своїми примхами, але нашим бойскаутам вдалось справитись і знайти підхід до кожного пасажира зокрема, за це велика подяка: за розуміння та терпеливість.

1-ий день відпочинку в Сонячному Березі та Несебрі. Готель був непоганим, особливо сподобалось те, що нас підвозили постійно підвозили водії їхнього готелю на своїх машинах і були дуже привітними. В Несебрі нас застав дощ, але це не зіпсувало екскурсії по мальовничому містечку, ексурсовод старалась на всі 100 викласти інформацію та навіть травити різні типи жартів.

Приїзд в Кушадаси (Uslanhotel) не зовсім оправдав надії, тому що ми розраховували на готель Minay, який попередньо було узгоджено з нашими турагентами. До хорошого і чистого пляжу було дуже далеко, приходилось постійно користуватись громадським транспортом (який коштував недешево).

Сам готель не дотягував до своїх 3-ох зірок, номер був схожий на комірчину, ми 8 днів просили щоб нам в номер принесли холодильник, так і не дочекались, також було два 1-спальних ліжка, хоч мало бути одне 2-спальне, але попри це, їхали ми не в номері жити, а на море. Море було чистеньке, прозоре. Їжа своєрідна, деякі страви дуже гострі, інші без смаку, на вечерю з напоїв нічого не подавали, тому ми спасались кавуном.

Готель в Стамбулі Sultan hotel підняв нам настрій, все всьому відповідало, просторий номер, ванна кімната.

Готель в Румунії приємно вразив, євпропейського класу... надзвичайна краса румунських карпат, свіжесеньке повітря, мальовничі краєвиди.

Приїзд на Україну, раді своїй домівці, але і водночас сумуємо за цим всім.
Реклама
Отзывы о других турах