Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Serikoff (КИЕВ) на тур
Поездка: 13 июля 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучезарное настроение...

Коли раптово зірвалася можливість потрапити в Туреччину, мені порадили переглянути сторінку Аккорд туру. У дуже короткі терміни на сайті компанії (до речі сайт побудований досить якісно і знайти те, що тобі потрібно не викликає труднощів) ми обрали необхідний напрямок. Вибір впав на автобусний тур у Болгарію, а саме 10 денне перебування на Сонячному березі. Усього за кілька годин ми зібрали усі необхідні документи і через турагента відправили їх в Аккорд тур. Там нам спокійно відкрили візи.

Тепер щодо самого переїзду. Я вперше їхав через кілька країн автобусом. Ним керували 2-є болгарських водіїв, що змінювали один одного протягом усієї дороги через Україну, Румунію і Болгарію. Як я потім довідався, саме болгарські водії являються найліпшими. І як виявилось, так кажуть не дарма – вони добре впорались на усьому шляху, жодного разу не заблукавши навіть без використання GPS, на відміну від румунських. В автобусі працював кондиціонер і подорож видалась приємною.

Готель. Серед 3-х готелів ми обрали Атол (3*) (інші Палома (3*) і Оазис (4*)). В кімнаті був кондиціонер, фен, холодильник, телевізор. Прибирали щоденно. Персонал привітний. Випадків крадіжок я не зустрічав. Єдині 2 мінуси – Wi-Fi є лише на першому поверсі і відсутній басейн (хоча в ін. готелях він є). Але це дрібниці, адже ми приїхали відпочивати на море.

Відпочинок. Тим, хто хоче море і розваги – тут їх повно (дискотеки, атракціони, бари, ресторани, 2 аквапарки, басейни…). Погода чудова, море тепле, є гори (на які нам пощастило вибратися з прекрасним супровідником). Якщо хочете познайомитись з болгарським колоритом і архітектурою – вам в Несебр, який знаходиться поруч і болгарське селище, яке є в плані екскурсій.

Окремо хотілося б написати про керівника групи Двадцяту Марію, чий професіоналізм і відмінне ставлення до своєї роботи ні на мить не давав нам засумніватися в якісній організації переїзду і перебуванні в іншій країні. Одразу відчувається, що ця людина знаходиться на своєму місці і робить роботу, яка їй подобається. Вона чудово знаходила спільну мову з різним контингентом наших туристів (східна, центральна та західна Україна). Хоча з деякими було справді важкувато. Та це виключно їх провина (яке виховання – така й поведінка). Вже хто-хто, а я, особа яка знаходиться на державній службі, бачив багато різних людей, і хотів чи ні але довелося навчитися в них розбиратись.

P. S. На мою думку, з таким керівником можна поїхати і в більш далеку але й більш захоплюючу подорож, наприклад у Венецію.

Реклама
Отзывы о других турах