Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур тур (Тернополь) на тур
Поездка: 22 июля 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучезарное настроение...

Абсолютно погоджуюсь з думкою про керівника групи рейсу №133 Застрижного Тараса. Людина на своєму місці!!!

Хотів би одночасно висловити претензії з приводу організації факультативу в Стамбул 27.07.2011 р. Керівниками факультативної поїздки були Кудапіна Тетяна з рейсу 137 та Буднікова Анна з рейсу 134. В Стамбул було виділено несправний автобус з поламаною системою кондиціонування, не всі крісла опускались. Туристи звертались до Кудапіної і Буднікової з цього приводу, але реакції практично жодної, крім хамства. Пропонували їм помінятись місцями, але схоже це вони відпочивають, а не ми за свої гроші. Буднікова обіцяла, що пересадить з поламаних місць людей, але... Сказала і забула. Напівсині від холоду приїхали до Стамбулу, але по дорозі назад не змінилось нічого.

В Стамбулі була призначена година збору групи (одні мали вільний час, одні-факультативи) Наші "менеджери" Кудапіна і Буднікова запізнились майже на годину, до того ж так "пояснили" болгарському водієві місце зустрічі, що він чекав групу зовсім не там, де потрібно. Весь цей час люди під гарячим сонцем стояли, чекали і обурювались.

В результаті "такої організації" ми виїхали з міста пізніше, попали в затори і приїхали на Сонячний берег замість 2-3 год. ночі в 5.15.

А ще після насиченої програми в Стамбулі, коли половина туристів в автобусі спали (десь в 22.30) "організатори" включили "суперінтелектуальних Інтернів".

Після Стамбулу не хотілось жодних факультативів, з просудою повернувся до Львова.

Якщо керівництво "Аккорд-туру" читає відгуки, то прошу Вас вжити заходів до Кудапіної Т. і Буднікової А. за неналежну організацію факультативу в Стамбул 27-28 липня 2011 р. Не вперше користуюсь послугами Вашої фірми і не хотів би, щоби такі "КАЗУСИ" були.
Реклама
Отзывы о других турах