Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 22 июля 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2011
Голосов 8 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучезарное настроение...

Вчора повернулися з сестрою з нашої першої закордонної мандрівки! Все дуже сподобалось – вражень та приємних споминів вистачить на цілий рік. Наш рейс був за номером 132, а керівником групи – Ігор Гук. Перш за все дякуємо саме йому: за чуйність, чемність, дбайливе ставлення до кожного туриста. Так тримати, Ігорю!

«Морська насолода» була справжньою! Програма туру насиченою та надзвичайно цікавою. Ми з сестрою у рамках програми туру побували: у Варні, Болгарському селі, Несебрі, Стамбулі (Турція), Сінаї (Румунія), Брашові (Румунія). Завдяки професіональним екскурсоводам: Йорданці (по Болгарії), Гюнаю (Туреччина), Едуарду (по Румунії) екскурсії були пізнавальними і захоплюючими.

На жаль, на екскурсії до Стамбулу були дещо сумні моменти: до Стамбулу і назад нас віз лише один водій, і це при тому, що дорога до цього казкового міста досить довга і складна! Не зрозуміли ми з сестрою і відвідування шкіряного магазину з порівняно високими цінами, на який витратили більше години такого дорогоцінного часу, тоді як Собор Святої Софії та Палац Топкапи буквально «оббігали» за 30 хвилин!!! Але все одно після Стамбулу залишилися незабутні враження! Дякуємо дівчатам – супроводжувачам групи у цій екскурсії: Ганні і Тетяні, які не дали заблукати жодному туристу у цьому багатомільйонному мегаполісі.

Румунія та її Південні Карпати внесли у наш відпочинок цілющого прохолодного гірського повітря та бажання повернутися у цю загадкову країну ще раз!

В цілому готель «Європа», в якому ми проживали у Болгарії, був досить пристойним, харчування здоровим ще й з національним колоритом, а море, як йому і належить бути: то бурхливим, то лагідним і ласкавим.

Отже наступний свій відпочинок з сестрою із задоволенням ще раз проведемо з Аккорд-Туром!

З повагою, Ольга та Інна Завальнюк

Другие отзывы olga-zavalnjuk

Голосов 1
Голосов 3
Календарь 16.07.2016 - отзыв на тур Уголок морского рая… Италия
Голосов 0
Голосов 14
Календарь 30.04.2015 - отзыв на тур Изюминки Закарпатья
Голосов 0
Голосов 152
Календарь 28.04.2014 - отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья
Голосов 122
Голосов 34
Календарь 01.05.2013 - отзыв на тур Радуга Карпат!
Голосов 9
Календарь 22.07.2012 - отзыв на тур Шум прибоя!
Голосов 8
Голосов 8
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах