Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур olga-zavalnjuk (Херсон) на тур
Поездка: 22 июля 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2011
Голосов 8 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучезарное настроение...

Вчора повернулися з сестрою з нашої першої закордонної мандрівки! Все дуже сподобалось – вражень та приємних споминів вистачить на цілий рік. Наш рейс був за номером 132, а керівником групи – Ігор Гук. Перш за все дякуємо саме йому: за чуйність, чемність, дбайливе ставлення до кожного туриста. Так тримати, Ігорю!

«Морська насолода» була справжньою! Програма туру насиченою та надзвичайно цікавою. Ми з сестрою у рамках програми туру побували: у Варні, Болгарському селі, Несебрі, Стамбулі (Турція), Сінаї (Румунія), Брашові (Румунія). Завдяки професіональним екскурсоводам: Йорданці (по Болгарії), Гюнаю (Туреччина), Едуарду (по Румунії) екскурсії були пізнавальними і захоплюючими.

На жаль, на екскурсії до Стамбулу були дещо сумні моменти: до Стамбулу і назад нас віз лише один водій, і це при тому, що дорога до цього казкового міста досить довга і складна! Не зрозуміли ми з сестрою і відвідування шкіряного магазину з порівняно високими цінами, на який витратили більше години такого дорогоцінного часу, тоді як Собор Святої Софії та Палац Топкапи буквально «оббігали» за 30 хвилин!!! Але все одно після Стамбулу залишилися незабутні враження! Дякуємо дівчатам – супроводжувачам групи у цій екскурсії: Ганні і Тетяні, які не дали заблукати жодному туристу у цьому багатомільйонному мегаполісі.

Румунія та її Південні Карпати внесли у наш відпочинок цілющого прохолодного гірського повітря та бажання повернутися у цю загадкову країну ще раз!

В цілому готель «Європа», в якому ми проживали у Болгарії, був досить пристойним, харчування здоровим ще й з національним колоритом, а море, як йому і належить бути: то бурхливим, то лагідним і ласкавим.

Отже наступний свій відпочинок з сестрою із задоволенням ще раз проведемо з Аккорд-Туром!

З повагою, Ольга та Інна Завальнюк

Другие отзывы olga-zavalnjuk

Календарь 16.07.2016 - отзыв на тур Уголок морского рая… Италия
Голосов 0
Календарь 30.04.2015 - отзыв на тур Изюминки Закарпатья
Голосов 0
Календарь 28.04.2014 - отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья
Голосов 122
Календарь 13.07.2013 - отзыв на тур Тайны Северной Германии!
Голосов 34
Календарь 01.05.2013 - отзыв на тур Радуга Карпат!
Голосов 9
Календарь 22.07.2012 - отзыв на тур Шум прибоя!
Голосов 8
Реклама
Отзывы о других турах