Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур beauty (КИЕВ) на тур
Поездка: 25 июля 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2011
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Летний соблазн... Хорватия! Отдых на Адриатическом море!

Інколи в нашому житті відбуваються ПОДІЇ, про які хочеться безперервно згадувати, МИТІ щастя, які мріємо повернути, ЧАС, проведений незабутньо, неповторно, весело...

Саме так я провела свою відпустку із Аккорд-Тур. "Літня спокуса" - як же влучно підібрана назва для цього туру!!! Адже я справді СПОКУСИЛАСЯ багатством історії Угорщини, обіймами Адріатичного моря Хорватії, шармом Італії та величчю і помпезністю Австрії.

Мене оточували чудові люди, я віднайшла для себе багато друзів, з якими продовжую спілкуватися щодня після туру, незважаючи на те, що живемо в різних куточках України.

Окрема подяка керівнику групи - Оксаночці Пранник та водіям Богданам!!!

Хочу дати одну пораду усім, хто планує відпочинок з Аккордом. Люди, головне настройте себе позитивно! Лише від вас самих залежить, наскільки гарно ви проведете відпустку, адже "Аккорд тур" зробив все можливе, щоб ви відпочивали добре. Все гладко та ідеально не буває, часом трапляються непередбачені і не зовсім приємні несподіванки, погіршення погодніх умов і т. д, проте умійте у всьому знаходити плюси і тоді ідеальний відпочинок вам гарантований!!!!!

Бажаю усім гарного настрою, зігрівайте посмішками своїх сусідів по сидіннях в автобусі ;), підкладайте їм плече, коли вони засинатимуть:) і не забудьте покласти у валізи БАЖАННЯ до нових вражень та емоцій!!!!

Реклама
Отзывы о других турах