Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Nataliia (Днипро) на тур
Поездка: 05 августа 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Больше чем феличита - Италия!

Тур (рейс 611) залишив прекрасні враження!!!

Це була наша перша подорож такого плану і я рада, що вона не розчарувала, а тільки збагатила позитивним досвідом. Дуже вдячні Акорд-туру, керівникові групи Руслану Фольтіну та водіям Мирону й Ігореві: всі вони справжні фахівці своєї справи!!!

Подібні подорожі - постійний рух, але вони дать можливість побачити багато міст і чудових місць за одну поїздку, щоб потім, можливо, повернутися туди, де сподобалося найбільше.

Відразу хочу застерегти тих, хто звик спати не менше, ніж 8 годин на добу (і не може інакше), повноцінно харчуватися (перше, друге, третє, а може, ще й четверте - залежно від апетиту й різних обставин) 3-4 рази на добу, звик, щоб кожна його забаганка виконувалася за першою вимогою, звик керувати всім і всіма і вважає себе за центр Всесвіту, навколо якого все обертається (а всі інші - то так), - подібні тури не для вас. Тому, люди добрі, сидіть вдома і не рипайтеся. Але, як правило, завжди знайдеться той, хто буде "каламутити воду"... І тут хочу сказати ОСОБЛИВЕ СПАСИБІ Руслану за його ввічливість і терпеливість, почуття гумору й уважне ставлення до кожного члена групи, за його вміння згладжувати гострі кути й вирішувати різні непередбачувані проблеми. Від керівника групи залежить, чи складеться подорож вдало. У нас склалася. Уже плануємо наступну поїздку.

Спасибі і вітання всім членам рейсу 611!

Реклама
Отзывы о других турах