Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур верона (Львов) на тур
Поездка: 16 июля 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2011
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Ола Испанцам!

Я повернулась із туру "Оля Іспанія" три тижні назад. Рейс 775. Подорожувала із сином 14 років. З Аккордом подорожую вдруге. Минулого року була у турі "Італія - смак спокуси із відпочинком біля моря" разом із чоловіком і сином. Все пройшло досконало, тому цього року знову взяла автобусний тур, про що не пошкодувала.

Як я вже писала, у нас був надзвичайний гід - Таня Смаль. Жодне бажання туриста не залишилось поза увагою, вся інформація про країни і міста подавлась цікаво із корисними порадами, атмосфера в автобусі була чудова, запізнень не було, хоч у групі було 46 чоловік. Хочу передати Тані велике дякую за те, що вона подарувала нам казку і частинку своєї душі. Бажаю Їй сил, здоров, я, натхнення дарувати якнайдовше свято людям. У інший тур хотілось би дуже потрапити із Тетяною.

Автобус у турі був непоганий, кондиціонер працював, лише малі проміжки між кріслами. Водії-професіонали. Велике ім спасибі.

Готелі у турі були хороші і дуже хороші, і сніданки в них також. 4 із 10 готелів були 4-зіркові. В останньому готелі біля Егера були термальні басейни, де ми вранці покупались.

Далі буде.

Другие отзывы верона

Календарь 16.07.2011 - отзыв на тур Ола Испанцам!
Голосов 1
Реклама
Отзывы о других турах