Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур nusia (Запорожье) на тур
Поездка: 19 августа 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Венгерский чардаш! Вена и Будапешт

Доброго дня! Пишемо відгук по гарячих слідах, адже тільки сьогодні повернулися додому. Цікаво, що більшість думок збігаються із враженнями нашого попутника, який залишив їх до нас. Отже, тезово про поїздку:

1. «АКОРД ТУР». Дякуємо за те, що все так гарно продумано і чітко зорганізовано. Незважаючи на те, що у групі було 45 людей, ніхто не залишився без уваги або з якоюсь проблемою. Від себе: не любимо подорожувати організовано, але низку переваг для себе знайшли. Принаймні за два дні не змогли б побачити і пережити стільки, скільки побачили під час цього туру.

2. ТАНЯ СМАЛЬ – керівник групи. Не часто зустрінеш людину, яка перебуває саме на своєму місці. Чудовий організатор, дуже приємна в спілкуванні, ерудована. З просто чарівною посмішкою! Висновок: наступна поїздка – тільки з нею. ПРОХАННЯ ДО КЕРІВНИЦТВА «АКОРД ТУРУ»: дайте Тетяні премію!!!

3. БУДАПЕШТ. Поради для людей, які захочуть поїхати в цей тур:

А) не намагайтеся «объять необъятное». Чітко продумайте свій час, так, щоб у вас обов’язково залишилися вільні години. Тому від деяких поїздок або екскурсій, запланованих по програмі, доведеться відмовитися. Наприклад, ми відмовилися від поїздки в Сентендре і, тим не менше, мали лише 30 хвилин, щоб пообідати до подорожі на кораблику.

Б) подушка-ворітник дійсно дещо допоможе витримати довгу дорогу в автобусі;

В) завжди майте у рюкзаку пару бутербродів або круасанів;

Г) подорож на кораблику і похід до купалень рекомендуємо.

4. ВІКТОР ЧАЙКОВИЧ. Екскурсовод від Бога. Екскурсія з цією людиною буде для вас незабутньою. Просто заслухуєшся його розповідями і жартами.

5. ВІДЕНЬ. Вражає. Обов’язково поїдьте. Варто, чи ні, можете побачити, переглянувши відеозвіт http: //www. youtube. com/watch? v=4Eva5V9pI0g.

6. Особлива подяка ВОДІЯМ!!! З вами спокійно і комфортно.

7. І приєднуємося до вдячних слів Серпико з Вінниці усім попутникам, які не затримували виїзди, не потрапляли в неприємні ситуації і тим самим не примушували нервуватися всю групу і її керівника.

БАЖАЄМО УСІМ ПРИЄМНИХ ВРАЖЕНЬ І ГАРНОГО ВІДПОЧИНКУ!

А ми уже підшукуємо новий тур з «Акорд туром»

Реклама
Отзывы о других турах