Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Cristi Mokra (Львов) на тур
Поездка: 20 августа 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2011
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Любовь и голуби… Дрезден, Париж, Франкфурт и Прага!!!

Тільки повернулись з туру. Вражень дуже і дуже багато:)

Величезне спасибі нашим водіям а також нашому гіду Власті Тарасовій. Дійсно професійний гід. Веселі та дотепна, розумна. Ми не скучали. І звісно великий привіт рейсу 688, найвеселішому рейсу.

Отже про сам тур. Дуже втомливий, адже цілий день потрібно ходити. Про нічні переїзди мовчу, думаю і так зрозуміло. Подушки і плед вам будуть найкращими друзями. Після нічних переїздів вам дадуть час на заправці для ранкових процедур, перевдягання. Так що нічого страшного немає.

Кордон затримав нас на довгий час, тому потрібно набратися терпіння і не нервуватися. Слава Богу в нашій групі не було істериків і злих людей, тому в нас ні разу не виникало сварок:)

Через кордон ми трохи пізно приїхали в готель, але це не помішало відпочити.

Готелі і в Польщі, і в Парижі дуже хороші. Комфорт вам забезпечено.

В автобусі ми дивились хороші фільми і комедійні, і інформаційні. Знову ж таки вдячна Власті.

Перше місто Берлін. Чудове і захопливе місто, багато цікавих місць. Просто не описати. Правда екскурсія була швидка, тому дуже довго розглядати щось одне не вийшло. Замісь музею Пергамон ми відправились в музей Мадам Тюссо (екскурсовод вам покаже де він). Дійсно рекомендую піти. Дуже весело і цікаво. Вечірній Берлін також дуже сподобався. Цікаві місця.

Париж. Ну просто без слів. Обзорна екскурсія дуже пізнавальна. В Версалі дуже гарно. Багато всього, але на жаль немає можливості все переглянути. Екскурсовод все дуже гарно описує.

На другий ден ми не поїхали нікуди а залишились в Парижі і гуляли. Єлисейські поля, кораблик по Сені, Арка, Музей Інвалідів... Ну тобто все все все. Пересуватись найзручніше метро. Карту вам повинні дати. І тим більше в метро ви побачите наскільки Париж різноманітний:)

Від інших чули що і Версаль і Нормандія також дуже захоплюючі.

Люксембург. Місто дуже гарне, маленьке, історичне. Але в цьому місті є невеличний мінус - забагато часу. В долини ми не поїхали тому у нас було майже 8 годин вільного часу. Огляд містечка зайняв у нас всього 2 години. Знову ж таки не дуже обдумано.

Прага. Ось це сіто дуже і дуже вразило. Не очікувала побачити таку красоту. Знову ж таки обзорна екскурсія дуже багато показала і дала багато інформації. По Влтаві кораблик - це щось надзвичайне. Беріть і не пошкодуєте. На пиво ми не пішли, але в цей час оглянули місто, походили по магазинах (недалеко від астрономічного годинника є досить не дорогі магазини).

Їдьте і не пожалієте. Але з самого початку настройте себе на позитив і терпіння. І врахуйте що ваші ноги можуть почати вас ненавидіти:)

Ще раз дякую группі а найбільше дякую Власті.
Реклама
Отзывы о других турах