Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Tori (КИЕВ) на тур
еще
2
фото
Поездка: 19 августа 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Больше чем феличита - Италия!

Написала дуже гарний і великий відгук в попередньому віконечку... а, натиснувши клавішу відправити

, замість відгуку вийшла пуста сторінка.... збій якийсь.... тому цей раз коротко....

Привіт всій групі (рейс 663)! Дякую вам за те, що всі ви такі привітні і хороші люди, це надало подорожі ще більшого позитиву!

Особлива подяка водіям пану Семену та пану Богдану не лише за їх професіоналізм та відповідальне ставлення до роботи, а і за чудовий настрій на протязі всіх 10 днів! Так тримати!

Що стосується самого туру, то дещо мені не сподобалось. Наприклад екскурсія в Куфштайн. Ми слухали орган (до речі, найбільший в світі), сидячи на якихось руїнах, навіть не бачивши його, а "приємний" запах, що нас оточував просто зводив з розуму... а потім була дегустація шнапса в якомусь магазині, де всі юрбилися й штовхалися.... і все це за 35 євро з чоловіка... тому туристам, які лише планують їхати в цей тур, раджу не брати цей факультатив, а натомість погуляти мальовничим містом Інсбрук, яке вражає красою та природою.

Також згодна з Катею, транзитний готель Fiera був так собі....

В загальному від туру залишилися лише незабутні враження та приємні емоції.... І навіть нюанси, що я перерахувала вище не вплинули на настрій та емоції. Рим, Венеція, Відень назавжди залишаться в пам"яті як міста, які дивують своєю архітектурою, красою, привітними жителями.... Я отримала незабутні враження. Найбільше сподобалась екскурсовод в Римі, така молодчинка:)

Також була приємно здивована, що не було ніяких проблем з питною водою, так як перед поїздкою друзі мене цим настрашили...

Дякую Акорду за чудовий тур, вдало підібрану програму, комфортні умови проживання. Також слід відмітити нашого керівника групи Юрія, який завжди чітко нас орієнтував і дивував своїм терпінням!

Все це залишиться в пам"яті назавжди. Всім бажаю приємних вражень і незабутніх подорожей! Сумую!
Реклама
Отзывы о других турах