Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Galichka (Тернополь) на тур
Поездка: 02 сентября 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Уикенд как в сказке! Будапешт, Любляна и Венеция!

привіт) була в турі з 2.09 і приїхала з цілою купою позитивних вражень!! це був по справжньому казковий вікенд!! я навіть не уявляла собі, що Любляна настільки класна) екскурсоводи виклалися на всі 100%)) Венеція це шось неймовірне! екскурсія по Гранд каналу дуже сподобалася! кожен куточок по своєму особливий і цікавий!! вільного часу було більш ніж достатньо! була і в ресторані і на шопінгу, зробила купу прикольних фото)) Організація поїздки проходила згідно плану, все відбувалося в запланований час і ніяких відхилень! за це велике 5+!!!! водії також попалися дуже хороші, величезне їм дякую за додаткову незаплановану екскурсію по Будапешту!!! чесно кажучи це мене дуже вразило! просто молодці!!! в автобусі було комфортно, але обов"язково беріть з собою подушечки і покривальця))

окремо хочу висловити подяку нашому керівнику групи-Юрі Ванівському!! дуууже позитивний мен))! усі подорожуючі були ним задоволені!!! так шо респект йому!!! подавав інформацію чітко, цікаво, коротше кажучи все було більш ніж супер)))

хочу ще)))))))))))))))))) хто ще вагається, то можу з впевненістю сказати, що ви не пожалієте!!! все було на вищому рівні!! спасибі всім, хто долучився до поїздки!!!
Реклама
Отзывы о других турах