Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Фелик (Ивано - Франковск) на тур
Поездка: 24 августа 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Летний коктейль Болгарии...

Іздила у тур з 24 серпня по 5 вересня. Дорога з Івано-Франківська і до курорту Чайка зайняла 20 год. Дорога була важкувата, оскільки відстань між сидіннями була невелика. Але по приїзду на море про це забувається. Відпочивала у термалі. Як нам повідомляли кінець серпня у Болгарії характеризується мінливою погодою, одного дня може бути сонце, а наступного вже дощ, але на щастя дощів ми не застали, єдине перші 4 дні відпочинку був вітер, море відповідно штормило, одного дня навіть було заборонено заходити в море через великі хвилі. Але ми віднайшли і у цьому позитив. Річ у тім, що справа від пляжу (бл. 1 км від готелю) є невеличка пірса і коли хвилі вдаряються об камені пірси там виходять просто суперові фото.

А от коли вітер стих, море стало дуже чисте і без хвиль, от тоді вже і ловили момент максимально насолодитися купанням.

Про готель вже все написано попередніми дописувачами, скажу єдине, як на мене, харчування хоч і одноманітне, але досить прийнятне. Ніхто точно не залишеться голодним. А ще у них просто чудова випічка.

Знайомилися з болгарською кухнею в ресторані Case ole неподалік від готелю, там непогана кухня і чудова жива музика.

По виїзді в Румунію сталася невеличка проблема. Виявилося, що у нас в автобусі не працював кондиціонер і телевізор. Тому прийшлося їхати у Варну, щоб поремонтували автобус. Це зайняло 2 години часу і відповідно в Синай ми приїхали пізно ввечері, а жаль, оскільки містечко дуже красиве. І готель Ріта синай - просто супер, це справжні європейські 3*. Гід Ірина вміло справилася зі своїм завданням екскурсовода, а її національний румунський одяг наступного дня додав колориту нашій екскурсії.

Загалом хочу сказати, що варто за такі кошти брати тур, єдине зауваження до туроператора ретельніше підбирати автобуси.

Реклама
Отзывы о других турах