Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 05 августа 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Happy days!!!...Берлин, Вена, Будапешт...

Доброго дня шановні туристи, які зібралися відвідати Берлін та Варшаву. Хочеться поділитися своїми враженнями від поїздки до цих цікавих та визначних Європейських столиць. Тур відбувався з 5.08.2011 до 8.08.2011 р. Сама поїздка залишила велику кількість приємних та незабутніх вражень, під впливом яких перебував ще не один день після поїздки. Загалом хочеться висловити подяку компанії Аккорд-тур подяку за можливість побувати в величному Берліні та романтичній Варшаві.

А тепер про все більш детально й по порядку.

Перші пробіли в організації туру стали очевидні вже в перші хвилини збору групи. Який згідно інфо-листа мав бути в 18.10, а від’їзд зі Львову о 18.40. Як видно розбіжність з часом, який вказаний на сайті, де інформація про тур. А ось у підтвердженні про участь в турі, який видавався зразу вказано, що виїзд в 22.00. Можливо саме через це три години каталися по Львову з відвіданням Ашану, адже чекали двох туристів, які добиралися з Харкова. Вся група була на них сердита, про те можливо їх вини в тому й не має, адже з Харкова до Львову сутки їхати в поїзді, а хто знає який час відправлення з столиці Галичини був вказаний у них.

Берлін - вразив своєю красою й доброзичливістю. Відмінна екскурсія завдяки екскурсоводу, якщо не помиляюся звали її Алла, сама вона з Одеси. Детальні розповіді по всьому маршруту й гарна обізнаність з усім, що може цікавити й потрібно туристам. Саме вона проводила екскурсію в музеї Пергамон - музей вражаючий, й бути в Берліні й не побувати в ньому не можливо. Вечірня екскурсія теж дуже пізнавальна й цікава. Окрім цього достатньо вільного часу, який Ви зможете використати на власний розсуд.

Але як бачите, нічого не згадав про Потсдам. Склалося таке враження, що тур-фірма з самого початку й не планувала поїздки в цю резиденцію німецьких кайзерів.

Проте варто відмітити, що 9 годин в Берліні й без того залишають велику кількість вражень та приємних спогадів.

Варшава - згідно плану ми мали в ній бути десь годин 4-5, але зважаючи на затримки (виїзд зі Львову, та тривалі зупинки по дорозі) були години 2. Але не зважаючи на це вдалося досить гарно познайомитися з польською столицею завдяки екскурсоводу - Ірен, яка була з нами з самого в’їзду в місто й значна частина екскурсії пройшла в автобусі. Піша екскурсія познайомила нас з старовинним центром. Варшава - це місто, яке варто відвідати.

Варто відзначити транзитний готель комфортний, затишний, а відпочинок дам можливість знову відчути у собі сили після виснажливих переїздів.

Дуже вдячний нашому гіду Тарасу, екскурсоводам й водіям, які проявили себе з найкращої сторони й зробили поїздку незабутньою!!!

Хочеться також подякувати компанії Аккорд тур за можливість чудово провести час та отримати заряд позитивної енергії. Й побажати їм наснаги в роботі. А також краще продумувати графік поїздки, адже можливо краще було б спочатку відвідати Варшаву - й провести там цілий день. Переїзд з поселенням на ніч в готель до Берліну, де також провести якомога більше часу й все ж знайти можливість відвідати Потсдам з його Сан-Сусі. А повернутися до Львову не о 10 ранку, а принаймні о 13.00 як написано. Про те можливо тут є й якісь технічні моменти, які пересічний турист може й не знати.

А на завершення, хочеться побажати всім хто планує відвідати Берлін та Варшави насолодитися красою цих міст та отримати заряд позитивних емоцій від даного туру. Тур дуже класний й в нього варто з’їздити, якщо є бажання та можливості.

|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах