Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Sergiy (КИЕВ) на тур
Поездка: 05 августа 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Happy days или 5 столиць!!!...Берлин, Прага, Вена, Будапешт и Варшава...

Доброго дня шановні туристи, які зібралися відвідати Берлін та Варшаву. Хочеться поділитися своїми враженнями від поїздки до цих цікавих та визначних Європейських столиць. Тур відбувався з 5.08.2011 до 8.08.2011 р. Сама поїздка залишила велику кількість приємних та незабутніх вражень, під впливом яких перебував ще не один день після поїздки. Загалом хочеться висловити подяку компанії Аккорд-тур подяку за можливість побувати в величному Берліні та романтичній Варшаві.

А тепер про все більш детально й по порядку.

Перші пробіли в організації туру стали очевидні вже в перші хвилини збору групи. Який згідно інфо-листа мав бути в 18.10, а від’їзд зі Львову о 18.40. Як видно розбіжність з часом, який вказаний на сайті, де інформація про тур. А ось у підтвердженні про участь в турі, який видавався зразу вказано, що виїзд в 22.00. Можливо саме через це три години каталися по Львову з відвіданням Ашану, адже чекали двох туристів, які добиралися з Харкова. Вся група була на них сердита, про те можливо їх вини в тому й не має, адже з Харкова до Львову сутки їхати в поїзді, а хто знає який час відправлення з столиці Галичини був вказаний у них.

Берлін - вразив своєю красою й доброзичливістю. Відмінна екскурсія завдяки екскурсоводу, якщо не помиляюся звали її Алла, сама вона з Одеси. Детальні розповіді по всьому маршруту й гарна обізнаність з усім, що може цікавити й потрібно туристам. Саме вона проводила екскурсію в музеї Пергамон - музей вражаючий, й бути в Берліні й не побувати в ньому не можливо. Вечірня екскурсія теж дуже пізнавальна й цікава. Окрім цього достатньо вільного часу, який Ви зможете використати на власний розсуд.

Але як бачите, нічого не згадав про Потсдам. Склалося таке враження, що тур-фірма з самого початку й не планувала поїздки в цю резиденцію німецьких кайзерів.

Проте варто відмітити, що 9 годин в Берліні й без того залишають велику кількість вражень та приємних спогадів.

Варшава - згідно плану ми мали в ній бути десь годин 4-5, але зважаючи на затримки (виїзд зі Львову, та тривалі зупинки по дорозі) були години 2. Але не зважаючи на це вдалося досить гарно познайомитися з польською столицею завдяки екскурсоводу - Ірен, яка була з нами з самого в’їзду в місто й значна частина екскурсії пройшла в автобусі. Піша екскурсія познайомила нас з старовинним центром. Варшава - це місто, яке варто відвідати.

Варто відзначити транзитний готель комфортний, затишний, а відпочинок дам можливість знову відчути у собі сили після виснажливих переїздів.

Дуже вдячний нашому гіду Тарасу, екскурсоводам й водіям, які проявили себе з найкращої сторони й зробили поїздку незабутньою!!!

Хочеться також подякувати компанії Аккорд тур за можливість чудово провести час та отримати заряд позитивної енергії. Й побажати їм наснаги в роботі. А також краще продумувати графік поїздки, адже можливо краще було б спочатку відвідати Варшаву - й провести там цілий день. Переїзд з поселенням на ніч в готель до Берліну, де також провести якомога більше часу й все ж знайти можливість відвідати Потсдам з його Сан-Сусі. А повернутися до Львову не о 10 ранку, а принаймні о 13.00 як написано. Про те можливо тут є й якісь технічні моменти, які пересічний турист може й не знати.

А на завершення, хочеться побажати всім хто планує відвідати Берлін та Варшави насолодитися красою цих міст та отримати заряд позитивних емоцій від даного туру. Тур дуже класний й в нього варто з’їздити, якщо є бажання та можливості.

Реклама
Отзывы о других турах