Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур oksanka (Львов) на тур
Поездка: 10 сентября 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2011
Голосов 2 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Амстердам и Париж…  зажег и привлек…

Рейс 614 Тур "Амстердам і Париж... запалив і привабив" з 10.09.11-16.09.11.

Тур виявився надзвичайним і залишив незабутні враження про строгий і неповторний Берлін, Амстердам - місто розкутості і свободи, ну і звичайно загадковий, сповнений романтики і кохання Париж. Крилата фраза "Побачити Париж і... померти" отримує інше трактування "Побачити Париж і... закохатись", закохатись в Ейфелеву вежу, старовинні нічні вулички, романтичну музику, привітних парижан, закохатись в того, хто поруч. Без любові Париж не Париж. Париж - це одне велике почуття, і тому описати його словами неможливо. Париж - це свято, яке неможливо вивезти з собою, сюди хочеться повертатися знову і знову.

Хочеться подякувати усім туристам даного рейсу за приємну і веселу компанію, яку Ви складали впродовж усього туру, та висловити особливі слова подяки керівнику групи ОКСАНОЧЦІ ФЕДЮКОВІЙ - you are the best!!! Оксаночка, дякую Вам за терпіння, розуміння, чарівну посмішку, приємну і позитивну атмосферу, за зустріч з Марком:).

Дякую усім працівникам "Аккорд-тур" за вдало підібраний маршрут, хороші готелі, смачні сніданки та обслуговування. Всім цьом, цьом, цьом.... надіюсь, до зустрічі:)
Реклама
Отзывы о других турах