Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Littlebobcat (КИЕВ) на тур
еще
2
фото
Поездка: 22 сентября 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2011
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Успешная Вена! + Зальцбург!

Доброго дня всім! Були з Акордом в турі "Удачная идея на уикенд" 22/09-26/09. Ми вперше виїздили за кордон, враження захоплюючі!!!! Звичайно складно долати великі відстані автобусом і шкода часу, який проводиш в дорозі, бо його можна потратити на те, щоб милуватися красою. Але вибір тут не великий - або ж нічні переїзди (після яких хочеться прийняти гарячу ванну та поспати і аж ніяк не бігти на екскурсію) або ж авіатури (які значно дорожче коштують). Тому на мою думку подорож була чудовою. Ми отримали масу позитивних емоцій, яких вистачить на довго. Сама собою задоволена за те, що перебравши десятки туроператорів зупинилась на Акорді. Хочу висловити велику подяку всім: екскурсоводам в Кракові Домініці, Анатолію в Будапешті (цього екскурсовода можна слухати годинами, днями, тижнями...:), професіонал з великої літери), Катерині в Вені, Сергію в Львові.

Окрема подяка нашим чудовим водіям!!! І найщиріша подяка і вітання Олегу, керівнику нашої групи, за його уважність, терпіння, хорошу організацію туру, вібір хороших готелів.

Коли читала відгуки про Акорд до поїздки, то мала багато сумнівів щодо їх чесності (часто буває так, що підставні люди залишаюють відгуки). Тепер можу всім порадити Акорд! Бо навіть коли повертались потягом до Києва, сусідка по купе (яка також поверталась с туру з іншим туроператором) сказала, що жалкує про те, що не поїхала з Акордом і додала "Я давно подорожую, зверталась до різних туроператорів, але все одно повертаюсь до Акорду". причиною того, що вона цього разу вибрала іншого туроператора було те, що в Акорда не було такого туру, як вона хотіла

Моя порада всім, хто обирає автобусні тури - готуйтесь до того, що в дорозі можуть виникати різні непередбачувані ситуації (як то ремон доріг, пробки, неорганізованність самих учасників...) на які ніяк не може вплинути туроператор, тому якщо бути готовим до цього, то ніщо не зіпсує настрою від подорожі

Всім бажаю приємних подорожей з Акордом! І повірте вони будуть такими! Бажаю гарних вражень, веселого настрою і таких груп, яка була у нас!
Реклама
Отзывы о других турах