Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур tashyba (КИЕВ) на тур
Поездка: 04 сентября 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2011
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Амстердам и Париж…  зажег и привлек…

Доброго дня, шановне панство!

Не можу не написати про найгіршого гіда, з яким мені доводилось коли-небудь мати справу. Я вже турист зі стажем, почала відвідувати різні країни ще навчаючись в університеті та об’їздила вже майже всю Європу. З «Акордом» минулого року я відвідала Італію та отримала незабутні враження. Цього року було вирішено з друзями, що їдемо до Франції та Голландії, обрали тур «Амстердам и Париж…зажег и привлек….»

Та абсолютно усі враження, отриманні від неймовірних країн, були зіпсовані керівником групи. Галина Гоцман – навіть зараз, після 2 тижнів, що минули після мандрівки, мене аж трясе при згадуванні цієї особи.

Отож, по порядку:

Те, що вразило найбільше, це її неорганізованість та непунктуальніть. В перший же день, коли ми мали від’їжджати до Берліну, після того як усі зібрались біля автобусу, чомусь не поспішала їхати. Ми почекали 5 хвилин, 10,15 – всі стоять і Галина просто веде милу бесіду з декількома туристами. Хтось з групи підійшов та запитав, коли ж їдемо. Пані Галина сказала: «Ну, можна і їхати вже напевно». Друзі, що це????? Керівнику групи треба нагадувати, що вже 15 хвилин, як маємо бути в дорозі????

Далі гірше. Звичайно ж туристи, дивлячись на такого гіда, потім і не думали бути на місці в назначений час. А навіщо? Якщо гід нічогісінько не каже за запізнення, то чому б не погуляти містом ще? Таким чином, уся група НІКОЛИ потім не збиралась вчасно. Панове, для мене це нонсенс. Минулого року наш гід Олеся назначила годину, на яку всі мають бути на місці, і ні в кого навіть не виникало думки запізнитись.

Ну і верхом непрофесійності Галини стало її запізнення в Голландії. Ви тільки уявіть собі: уся група чекала керівника групи 30 хвилин, а гіда все нема і нема. Я разом з іншою туристкою та водієм, пішли на рецепцію шукати нашу Галю. Нам надали інформацію щодо її номера, і ось вона відкриває двері, сонна та роздягнена і каже «Я ПРОСПАЛА!». Яким словом може це назвати???? Мені на думку спадають лише нецензурні! Отож, прочекавши ще 40 хвилин, поки наша соня збереться, ми вирушили до Парижу. Вона ВКРАЛА у нас більше години вільного часу в Парижі.

Окрім цього, Галина майже нічого не розказувала про країни та міста, які ми відвідували. А навіщо? Набагато ж цікавіше їхати не на своєму місці гіда, а на останніх місцях, де зібралась весела компанія і можна, перепрошую за слово, але так це і називається, ПОРЖАТИ від душі, щоб весь автобус чув. Шановні, це нормально, що гід 50% часу в дорозі провів не на соєму місці? Це нормально, що туристам доводилось просити пані гіда хоч щось розказати про місто, куди мі їдемо.

Повірте, я не вибаглива людина і розумію, що усі люди різні, але ця ситуація просто дратувала УСІХ туристів. Вся група просто зненавиділа Галину Гоцман.

Минулого року я думала, що Олеся (тур "Италия - вкус искушения... ") була звичайним гідом, таким, як і решта. Наразі я розумію, що вона просто молодчинка, що працювала на відмінно. І взагалі, порівнюючи з цією Галею, напевно кожен інший гід буде кращим за неї, тому що Гоцман – це найгірше, що сталося зі мною в поїздці.

Дякую за увагу.

Реклама
Отзывы о других турах