Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур MARTA (Ивано - Франковск) на тур
Поездка: 25 сентября 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Я в восторге!!! Это... Рим!Рим + Неаполь, Флоренция и Венеция!

Вітання групі рейс №688. Насамперед хочеться подякувати нашому керівникові Олександрі Баранік за її професіоналізм та чудову роботу. Без неї все було б значно важче, а її оптимізм та щира посмішка допомагали у всьому. Звичайно побачити 3 країни за 7 днів нелегко. але нам це вдалося. Допомагали нам у цьому наші водії Віктор і Сергій за що їм також Велике Дякую. У всіх містах у нас були чудові екскурсоводи і ми справді були в захваті від Риму))) Програма насичена, але всі ж бачили її наперед, тому дуже дивно бачити такі коментарі після поїздки. Я також працюю із групами і знаю наскільки це важко поєднати інтереси 43 чоловік. Тому на коментар Тамари просто хочеться розказати як було насправді, щоб ті хто збираєтся в цей тур оцінювали його по справедливості.

1. на кордон ми приїхати не через 6 годин. а через 2 години. На кордоні ми стояли недовго (просто пані тамара не знає що можна стояти і 8 годин).

2. Олександра їхала з нами як керівник групи а не екскурсовод, це було вказано у програмі і вона не повинна знати назви всх міст що ми проїжджаємо (хоча кожен раз коли її щось питали вона старалася завжди відповісти). У кожному місці по програмі у нас були екскурсоводи які професійне розказували про свою країну.

3. В Закопане ми справді приїхали пізно але в 21,00 і купальні ми не потрапили це потрібно врахувати, але зупинки були як обіцяно кожні 3 години. Люди ми ж та до Риму не доїхали якби зупинялися кожні 2 години.

4. На екскурсії у нас було достатньо часу. в Закопане - цілий день (або Краків.), У Відні - 9 годин вільного часу., У Флоренції не багато можна трошки додати, у Римі - цілий день, у Венеції - 9 годин. Я вважаю що цього цілком достатньо. і дуже шкода що ви не ходили на екскурсії - вони були дуже цікаві.

Не хочеться закінчувати на такій ноті, тому що тур був чудовий (не буває все ідеально, цього потрібно прагнути і досягати). Всім Бажаю подоружвати і пізнавати світ!!!

Другие отзывы MARTA

Календарь 20.03.2016 - отзыв на тур Mia Italia! Флоренция, Рим, Венеция!
Голосов 0
Календарь 01.11.2011 - отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья
Голосов 3
Реклама
Отзывы о других турах