Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Sansara (КИЕВ) на тур
Поездка: 21 августа 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Зажигательное Фламенко!

Нарешті зібралась написати свій відгук)

Їздили з подругою в тур Палкий танець Барселони з 21.08. по 03.09.2011.

Це був найкращий відпочинок в моєму житті (навіть, не дивлячись на те, що минулого року теж з Аккордом їздили в інший тур по Європі:)!!!

Думаю, що одним з найважливіших факторів, які на це вплинули, було, по-перше, унікальне поєднання пляжного відпочинку і класичного "архітектурного" туризму! Тому найкраще обирати цей тур в період, коли можна купатися)) Ну і звісно, що головним пунктом програми була Барселона, яка варта окремої поїздки! Тур на всі 100 відсотків виправдав свою назву).

По-друге, визначальну роль в нашому турі і в яскравому відпочинку відіграв керівник нашої групи - Андрій Крижанівський, який був не тільки професіоналом своєї справи (це і інформативність, і зібраність, відповідальність, контроль і порядок протягом всього туру), а й виявився дуже дружелюбним і комунікабельним, підтримував дружню атмосферу в групі, завжди був відкритим і готовим допомогти! Окрема подяка нашим водіям, які були ввічливими і майстерними! Да, і доречі, ми залишилась задоволеними всіма готелями, що в принципі, не дивує, подорожуючи вже не перший раз з Аккордом:))

Ну, і по-третє, нам дуже пощастило з колективом - в нашому турі зібрались дуже чудові люди, з різних міст України, багато з якими ми товаришуємо і понині!)

Так що, як то кажуть, "Аккорд, я назавжди Ваша! "))))

Всім, хто тільки думає і сумнівається, рекомендую цей тур!

ДЯКУЮ!

Реклама
Отзывы о других турах