Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур oktrn (Тернополь) на тур
Поездка: 24 сентября 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур О тайнах поведает Восток...

Про поїздку по туру «Таємниці Близького Сходу» в період з 24 вересня по 9 жовтня можу сказати одне – браво, Аккорд тур! Перед поїздкою читала багато відгуків по туру, майже всі позитивні, але враження виявилися ще сильніші та яскравіші. Програма підібрана дуже вдало, і ціна дуже навіть підходить для пересічного українця…

Всі готелі мені сподобались – «Марієтта Палас» 4* в Несебрі, «Flora Suite» 3* в Кушадасах, «Bektas» 3* в Стамбулі та «Вілла Крокус» 4* в Паяна-Брашові, Румунія. Тому пропозиція до туроператора – обов’язково пропонуйте цей тур і в наступному сезоні, з цими ж готелями, і від клієнтів не буде відбою!

Я не буду розхвалювати, що тур було організовано достойно, знаю, Аккорд-тур завжди на висоті і не раз вже в цьому переконувалася. Наш супроводжуючий Шитев Анатолій старався як міг, щоб все було добре, за що йому велике спасибі. Однак, невеликий досвід роботи та й молодість далися взнаки, тому уникнути деяких непорозумінь не вдалося, але це дрібниці. Було би наївно думати, що коли в колективі більше 30 чоловік, то всі будуть думати однаково. Напевне, такі моменти бувають майже у кожній турпоїздці, тому до всього треба підходити філософськи і кожному з нас знаходити в собі мужність підлаштовуватися під інших - в чомусь уступити, щось підказати, щось нагадати, на чомусь наполягти, а на щось не звернути уваги…Окреме спасибі нашим болгарським друзям – водіям автобуса - за сумлінне виконання своєї роботи і доброзичливість.

Перед поїздкою раджу добре вивчити програму туру і визначити для себе, що більше всього хочеться побачити, бо на всі факультативи, звичайно, нема сенсу та й часу їздити. Особливо зверніть увагу на Стамбул, бо часу там обмаль. В день приїзду вдалося добратися до готелю тільки близько 20 год. через затори на дорогах в місті, на наступний день у нас оглядова екскурсія по місту завершилася близько 15 год. (через ті ж затори та відвідування нікому не потрібного магазину з шкіряними виробами), тому встигнути можна було дуже мало. Що ж, прийдеться ще хоча б раз сюди приїхати, бо це місто того варте!

Я до Туреччини їхала вперше і чомусь вважала, що це «затуркана» мусульманська країна, де дальше готелю не дуже кудись і вийдеш. І була приємно здивована, що це повністю європейська, цивілізована, світська держава, і нам, українцям, якщо чесно, до них ще далеко…

Передаю вітання всім туристам рейсу 133. Серед нас більшість було таких, що вже не вперше подорожували, тому спілкування було дуже цікаве, ми обмінювалися інформацією, майже кожен дізнався для себе щось нове. До нових зустрічей!

Другие отзывы oktrn

Календарь 08.07.2012 - отзыв на тур Радужные краски Болгарии!
Голосов 0
Календарь 11.06.2012 - отзыв на тур О тайнах поведает Восток...
Голосов 0
Реклама
Отзывы о других турах