Мені 12 років. Я вже вдруге подорожую з Аккордом. Мені сподобався професіоналізм водіїв Андрія та Сашка, вони майстри своєї справи, комфортно було їхати.
Також мені сподобалась керівник групи Ірина Сороченко, дуже цікаво розповідає про видатні місця та їхню історію. Більш за все мені сподобався відпочинок у Будві на Адріатичному морі - це кайф!!!
Дуже гарні краєвиди і чисті пляжі та море, вода блакитна як в раю. Це дуже гарно, не описати словами!
Усім наполегливо рекомендую Аккорд!!!
Ps: Аккорд найкращий варіант для подорожі за кордон!!!
0