Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Oleg (Луцк) на тур
Поездка: 04 ноября 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Ноябрь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Венгерский чардаш! Вена и Будапешт

Тур організовано погано.

Поїздка в Будапешт - третя моя поїздка за кордон і друга, в яку я їздив з Аккорд-туром. Не впевнений, що для наступної поїздки оберу саме Аккорд. Нажаль у порівнянні з поїздкою у Прагу, цей тур викликав багато нарікань.

Спершу перерахую найважливіші:

1. Затягування з поселенням у готель.

2. Дуже підозріла політика щодо медичного страхування туристів за кордоном.

3. Тур перенасичений недешевими факультативами, завищені ціни на них (при вартості квитка у 10 євро з туристів ще на кордоні, допоки вони не бачать справжніх цін, здирають 15, а то і 20 євро). Через це місто Будапешт, дуже багате на цікаві місця і краєвиди оглядалося надто швидко і вкрай поверхнево.

4. перешкоджання у поверненні ПДВ на угорські товари на кордоні.

5. вкрай безтолкове пояснення маршрутів для туристів у вільний час.

6. клопотання туристів розглядалися вкрай неохоче (щодо зміни часу поселення, видачі карт).

Викладу усе в хронологічному порядку:

1. Коли обирали тур і оплачували поїздку виїзд зі Львова був запланований на 20.00. За два дні до виїзду час був змінений на 17.00. Ніби дрібниця, але коли поїздка - це тур ВИХІДНОГО ДНЯ!!! людина, яка на роботі не може так швидко ламати свій робочий розклад. Довелося з великими проблемами і нервами утрясати справи на роботі, спізнюючись нервуватися у дорозі. Про втрати на квитках, які довелося здавати і брати нові я вже не кажу.

ЩЕ ОДИН НЕПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ ВІД АККОРДУ - ПОСЕЛЕННЯ ПІЗНО ВВЕЧЕРІ. Наскільки мені відомо, за європейськими стандартами, поселення в готель відбувається після 14.00. Аккорд вирішив зекономити - і змусити туристів терпіти 25 годин у дорозі (з 17.00 до 20.30 + 1 година за рахунок переведення годинника на європейський час)

2. Оскільки був ризик спізнитися, поцікавилися, чи можна буде доєднатися до групи біля Стрийського автовокзалу. Відповіли, що ні, тому що автобус по цій вулиці не їде. Хоча потім виїжджали зі Львова саме повз Стрийський автовокзал. І як фірма може стверджувати, що йде на зустріч клієнту?

3. Автобус... Ніби непоганий, водії уважні до туристів, прислухалися до усіх прохань, активно переймалися питаннями пошуку місць санітарних зупинок. Але були деякі питання: по-перше, автобус ЄВРОКЛАСУ, в якому не працює туалет, гарячі напої не подаються, оскільки (зі слів керівника групи Ольги) вона не пройшла курси бармена, а заносити гарячі напої з вулиці не можна, що б не пообливатися.... Про якийсь холодильник для продуктів (який за євростандартами має бути у автобусі) вже навіть не говориться. По-друге, на місцях пасажирів (у сітках) лишилося паперове сміття з попередніх турів (напевно з Венеції). Це було бридко.

4. Керівник групи Ольга. Не скажеш, що не працювала зовсім, але її робота викликала масу нарікань, як дрібних, так і суттєвих. По-перше, вона дуже коротко сказала, яка її роль (2 речення) і детально повідомила (до 30 хв) за що вона і Аккорд тур не будуть нести відповідальність (звучало цинічно і точно не дружелюбно). На прохання (яке я висловив ще на території України) вирішити питання про сприятливі для туристів строки поселення в готель відповіла різкою і категоричною відмовою (щоправда в Будапешті змилувалася і з натяками, що усі мають бути їй вдячні до кінця свого життя, поселила в готель трохи раніше). Загалом склалося враження, що її цікавило одне - збирати гроші за факультативи. Люди, які не давали такого заробітку лишалися поза увагою.

По-друге, карту міста Будапешта вдалося випросити лише з другого разу (хоча у попередніх поїздках карти міст входили у комплектацію конверта від фірми разом з диском).

По-третє, МЕНІ ТАК І НЕ ЗРОЗУМІЛО, ЧИ БУВ Я ЗАСТРАХОВАНИЙ У ПОЇЗДЦІ. На моє питання, чому у конвертах крім карт міста немає і страхового полісу, Ольга відповіла, що поліс оформлений на усю групу. Не знаю, як може бути поліс на групу, коли прекрасно знали, що передбачено поїздка частини групи у Відень (Австрія), тоді як інша частина туристів лишається у Будапешті (Угорщина). Яким чином я, який лишився в Будапешті, міг бути захищеним медичним полісом, коли група і поліс були у Відні? Тому щодо поліса напрошується один висновок...

По-четверте. Ольга дуже невідповідально поставилася до інформування туристів про те, як пересуватися по місту. Мало того, що неточно сказала угорську назву центральної площі, де мала збиратися група після вільного часу, так ще й назва номер громадського траспорту (№ 30), який на цю площу насправді їде, але як на нього сісти біля готелю було незрозуміло (там лише були тролейбуси № 80). Врезультаті ціною жахливих нервів (угорці ніяк не могли зрозуміти назву площі, яку ми шукали і давали різні, часто діаметрально протилежні рекомендації) та витративши більше двох годин ми змогли дістатися площі Гьош Терек (а не Хош Октеч, як нам озвучила керівник групи). Від торгового комплексу Арена плаза до цієї площі насправді можна дістатися за 30 хв, якби керівник групи виділила трішки часу на те, що б пояснити маршрут.

Кордон. Дуже несподобалася політика Аккорду щодо перешкоджання повернення ПДВ за товари, які були придбані туристами за кордоном. Ще при виїзді за кордон керівник групи попередила, що не виділятиме час на кордоні для оформлення Такс фрі. Врезультаті туристи, які потратили по кілька сотень євро на товари в Угорщині не змогли повернути частину коштів, на які мали усі законні права. І ще турбота про клієнта?

ВИСНОВОК: БУДАПЕШТ - ЦІКАВЕ МІСТО, ЯКЕ ВАРТО ВІДВІДАТИ. А АККОРДУ, АБИ НЕ ВТРАЧАТИ КЛІЄНТІВ, ВАРТО ДОБРЕ ПРОАНАЛІЗУВАТИ СВОЮ ПОЛІТИКУ ТА ЗРОБИТИ РОБОТУ НАД ПОМИЛКАМИ.

Реклама
Отзывы о других турах