Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур dinovosad (Львов) на тур
Поездка: 04 ноября 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Ноябрь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Венгерский чардаш! Вена и Будапешт

Поїздкою задоволені! Це були одні з найкращих моїх вихідних, дякуючи керівнику групи Олі і тур оператору Аккорд-тур!

Ми з друзями прибули на місце збору, нас зустріла привітна, симпатична дівчина Оля, яка відмітивши нас, запропонувала прийняти свої місця! Автобус сподобався, був зручний, важливо що всередині чистий! Водії відповідально ставилися то своїє роботи! На рахунок зупинок не було проблем, зупинялися кожні 2-3 години, що було зручно, і поїздка майже не втовлювала!

Керівник групи Оля ввічливо і саме важливо поетапно розповіла про поїздку і про екскурсії! Роздала нам ксерокопії німецького словника, а також інформацію про сувеніри, яка допомогла нам.

Прибули в Будапешт зранку, що було зручно, оскільки залишалося більше часу для відвідування купалень г. Сечені. Оля пояснила, де буде місце збору для туристві, не знаю, як можна було це не зрозуміти. В подальшому, не було ніяких затримок по екрскурсія, що свідчить про організаторські здібності керівника. Ми без всяких проблем завдяки Аккор-тур відвідали одні з найкращих купалень, де отримали релакс, набралися сил для активного відвідування Будапешту, адже попереду було ще стільки багато цікавого!

Дуже сподобався екскурсовод в Будапешті, цікаво розказував про відомі місця, був позитивно настроєний і з настроєм, що дуже важливо!

Готель дуже сподобався, нас поселили без проблем! Було замітно старання Олі, яка завжди хотіла щоб все було якнайкраще! Хочеться сказати, що ніяких нарікань на роботу Олі немає, вона молодець! Доступно розказувала де можна поїсти, купити сувеніри чи обміняти гроші! Одне що залишалося від нас, це слухати, адже вона багато чого розказувала цікавого!

Ми дуже задоволені поїздкою! І вже плануємо наступну поїздку!
Реклама
Отзывы о других турах