Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур galia- (Львов) на тур
еще
3
фото
Поездка: 04 ноября 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Ноябрь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Моя мечта: Берлин, Прага, Будапешт!!!

Привіт))))) Пройшло 3дні, як я з своєю сестрою повернулись з цього туру. Після того, як ми вдома добре відіспались можу поділитись своїми враженнями з Вами.

Почну з одного єдиного мінусу цієї поїздки - це дійсно важко дуже мало часу і трохи втомлюєшся, але це все доки Ви в турі, коли Вм приїжджаєте додому і відіспались на свому ліжку Ви розумієте, як це всебуло класно. Вражень купа, емоцій ще більше, міста в яких Ви перебуваєте на протязі цього туру дійсно дуже гарні і варті тих втомлених ніг)))).

Команда працівників, а саме водії п. Микола і п. Ярослав та супроводжуючий групи Олександр Швидкий зробили наш відпочинок максимально комфортним і без них ця поїздка не була б такою веселою, організованою і. т. д, я можу довго співати їм оди бо Вони дійсно цього заслуговують, але як в кожній бочці меду є бочка дьогтю так само в нашому автобусі була одна людина котра була чимось незадоволена, точніше Вона була всім незадоволена, хоча на екскурсіях ми її не бачили і взагалі в мене склалось враження що її рідні спеціально відправили в тур щоб Вона хоч декілька днів залишила їх в спокої, але це дрібниці нікому сильного дискомфорту вона не спричиняла і мало хто увагу на неї звертав, єдиний хто був змушений звертати увагу на її коники це був наш супроводжуючий і мені дійсно його було шкода, він професіонал своєї справи і з кожним із 42 осіб котрі знаходились в турі він міг знайти спільну мову, кожному приділити уваги стільки скільки ця людина вимагала, одним словом ПРОФЕСІОНАЛ.

Тим хто збирається в цей тур хочу сказати їдьте і не пошкудуєте.

Акорд-тур хочу побажати побільше таких професійних шоферів, і енергічних супроводжуючих!!!!!!
Реклама
Отзывы о других турах