Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур innuliya (Львов) на тур
Поездка: 27 ноября 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Декабрь 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Амстердам и Париж…  зажег и привлек…

Дуже дякую за чудовий тур!!! Багато побачила, ще більше дізналася, вражень - море! Незважаючи на втому, ще би їхала, ходила і відвідувала!!!

З екскурсій найбільше запам'яталися "Магія Парижу" (Яна), "Монмартр" (Олена), "Вечірній Берлін" (пан Юрій), хоча абсолютно всі екскурсоводи були на висоті, всі аси своєї справи.

Дуже хочеться подякувати нашим чудовим водіям, п. Роману і п. Юрію: усміхнені, в білесеньких сорочках, з краватками, ввічливі, завдяки їм всюди встигали (інколи навіть раніше були), завжди приходили на допомогу з багажем! Словом, МОЛОДЦІ!

Окреме спасибі керівнику нашої групи, Лілії Яворській!!! Завжди знали куди їдемо, чим цікава країна, що там буде, де поїсти, де і о котрій зустрічаємось, що купити, поселялись за 10 хвилин! Ніхто ніде не згубився, не забувся, зупинки кожні 3-3.5 години, все за вищими стандартами! Ліля, величезне ДЯКУЮ, Ви - молодчинка!

Група була у нас була весела, дружна, "домашня" (за словами Лілі:))), дай Боже всім так подорожувати! :) Всім учасникам нашого туру - привіт! :)
Реклама
Отзывы о других турах