Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Biker_Oksana (КИЕВ) на тур
еще
21
фото
Поездка: 12 декабря 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Декабрь 2011
Голосов 3 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Музыкальные сердца!

Наскільки я намучилась, аби потрапити до Різдвяної Європи (через недобір зірвався тур від іншого ТО, прийшлося все перекроювати на ходу), настільки всі мої страждання компенсувались)))))) Терміново шукала заміну-- і оце моє різдвяне щастя знайшла в агенції горящих путівок (їхала 12.12.2011, рейс 416). Тур КЛАСНИЙ! При всій моїй прискіпливості і занудності в питаннях сервісу зауважень до туру практично нема. Виїхали зі Львова вчасно, приїхали вчасно, затримок і блукань не було (в цьому плані і група, і водії МОЛОДЦІ:) ). Готелі і в Будапешті ("Фламенко"), у Відні ("Сенатор") - - на висоті, я просто заспамлю сторінку, якщо буду перераховувати всі "плюси" готелів. По суті та ж сама чистота, затишок і те де, те де, те де мали бути і в інших готелях-- але не у всіх же є. "Аккорд", ви молодчинки, що при всій демократичності ціни на тур зуміли знайти для туристів достойне житло. Сніданки-- нямка і все чина чинарьом. Аж нема до чого причепитися)))

Факультативи брала не всі, бо метою поїздки було РІЗДВО, хотілось походити по святкових вулицях, вдихнути ту саму святкову атмосферу, побувати на різдвяних ярмарках (була на чьотирьо і львівська-- п"ята))) ). В Будапешті справді найсмачніша різдвяна ярмарка. А у Відні потрапила на ту саму ярмарку Христа (біля Ратуші), що найстаріша в Європі (700 років). Їздила ще у Вишеград та Сентендре (Вишеграду можна чутіньку більше, але не забуваємо, що метою поїздки було Різдво), побачила ізлучіну Дунаю. Плавала на кораблику по Дунаю-- нічний Будапешт у світлі вогнів це КАЗКА, на кораблі треба плавати саме ввечері, а не вдень. В угорський ресторан на фольклорну програму не потрапили через недобір туристів на екскурсію-- але не страшно, за день було стільки вражень і таки фізично намучились, що краще було в ліжечко))) Іншим разом буде ресторан))) Ах, да, після деяких зусиль таки потрапили на екскурсію в Парламент (нас приєднали до інщої групи). Йти обов"язково! Бо з нашої групи лише п"ять туристів набралось, які захотіли піти на екскурсію в Парламент. Даремно всі інші відмовились! У Відні були півтори доби, з факультативу взяла "Імператорську скарбницю". Дівчина-екскурсовод (забула ім"я) трохи швидко розповідала, але цікаво і пізнавально. Було би непогано, якби у факультативи у Відні включили екскурсію по Віденській опері (знаю, що самостійно у певні дні можна піти). Підемо наступного разу-- все одно за півтори доби "нєльзя об"ять нєоб"ятноє"))) Хоча анвколо самої Опери находились і надивились)))

Гід Наташа в Будапешті-- ПРОФЕСІОНАЛ. Таке враження, що вона не працює, а відпочиває-- настільки легко проводить екскурсію, з емоціями і з гумором та сумом, де це доречно. Наташа, тепер буду порівнювати з вами всіх інших гідів у моїх наступних поїздках-- знаю, як їм важко буде))) Оля у Відні теж фахівець у своїй справі, але трохи губиться проти Наташі. Трошки більше емоційності і живості-- і все буде добре! Кажуть, що класний гід Анатолій на кораблику-- не чула його під час пішохідної екскурсії по нічному Будапешту, бо ми відірвались у "самостійне плавання". Екскурсію ан кораблі вів непогано, але після "пішохідки", як ми потім побачили, група просто мліла.

А тепер пр те, що чи не найбільше зігріло душу в плані організації туру. Це робота супроводжуючого гіда Наталі Кузьмін. Наташечка, я не знаю, як зм"якшити мої хвалебні оди, аби не надто солодко лилось зі сторінки, - - але ви Людина і Професіонал з великої літери. Наташа Кузьмін-- з категорії тих працівників, що зможуть зробити "Аккорд" недосяжним у конкуренції з іншими ТО. МАКСИМАЛЬНА увага до потреб туристів, при тому-- ЩИРО, а не просто "по долгу служби". Все було організовано, все розказано (і історія країн та міст, куди ми їхали, цікаві факти теж), всі були пораховані))) ніхто ніде не губився, все чітко з оргпитаннями. Особливо вразило, коли ми, троє туристів-чайників, пішли самостійно оглядати Будапешт, і Наташа з власного бажання пішла з нами, бо боялась, аби ми не заблукали-- оча могла ж і не йти! Наташа, дякуємо вам ДУЖЕ-ДУЖЕ за те, що ви ТАКА є. Людяності ніякий тренінг не навчить-- все це вас від вас самої. Шановний "Аккорд", у мене до вас питання. Чи зауважуєте ви похвали туристів щодо ваших працівників? Ви повинні берегти таких працівників, як Наташа, і стимулювати їх. Інакше туристи вас просто не зрозуміють))

Що ще... Дивітся фото:) Тур справді чудесний. Для тих, хто вперше їде в Угорщину і Авсотрію-- саме те.

Вітаю вас всіх з Новим роком та Різдвом. Бажаю того чарівного святкового настрою, який як заклався у мене в голові з початком туру, так триває і досі. Різдвяна Європа чудова, "Аккорд", тримайтеся у боротьбі з конкурентами ;) Вам є чим гордитися.

Реклама
Отзывы о других турах