Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Танюся (Тернополь) на тур
Поездка: 28 декабря 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Турецкий сапфир - Истанбул...

З Різдвом Христовим!!!

Я прочитала коментарі учасників даного туру і трошки стало смішно. ЦІ жінки від самого початку знали куди їдуть та про умови даного туру. Я розумію вік сказується і хочеться комфорту та затишку, але не забуваємо, що це автобусний тур і без курйозів не можливо обійтись. А вони з початку були налаштовані НЕГАТИВНО та псували всім іншим відпочиваючим настрій на протязі всього туру. Крім того всіх налаштовували проти Анатолія і таке враження отримували від того задоволення. Давно не зустрічала таких хамовитих та невихованих жінок і то вже поважного віку. БЕЗ СЛІВ!!! Нарахунок санітарних зупинок, то потрібно пити менше пива і процес би не затягнувся!!! І люди взагалі не слухали Анатолія і самовільно виходили з автобуса в невідомому напрямку. Крім того жінка з дитиною на 40 хв. запізнились в м. Софія і навіть не вибачились за свою відсутність, а навпаки викрикали та хамили. Я була в шоці. З ТАКИМИ ЛЮДЬМИ ВАЖКО ВПОРАТИСЬ, крім матів напевно нічого не помагає. Але Анатолій вів себе коректно, не підвищував голос та старався згладити конфлікти.

Щодо самого туру, він був непоганим. Я самого початку шукала тільки позитив та не псувала тими плітками собі настрій. Анатолій просто занадто добрий та чуйний і хотів всім догодити, а це просто неможливо, зважаючи на рівень культури учасників туру. Він один, а їх багато, налетіли і постійно пресували морально.

Готелі були дуже комфортні та охайні, ми з подругою були задоволені. Екскурсоводи, які були наймані-професійні люди, було цікаво їх послухати. Сама новорічна ніч теж була досить непогана. Блюд було достатньо, щоб поїсти, крім того напитки подавались регулярно та будь-які. Офіціанти дуже приязні та уважні. Сама атмосфера сподобалась, потанцювали, відпочили. Стамбул вразив, та взагалі міста, які ми відвідали просто супер))) Я раджу всім їхати в цей тур, але просто підбирати компанію для святкування НР!!! І бути людяними!!!
Реклама
Отзывы о других турах