Нещодавно я повернулася з незабутнього автобусного туру, який тривав 9 днів і подарував море яскравих вражень. Подорож була продумана до дрібниць, і кожен день приносив нові відкриття.
Ми розпочали з чарівного Будапешта, де вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського стала справжнім святом душі. Далі – мальовничі Плітвіцькі озера в Хорватії, які вражають своєю красою і спокоєм природи. Одним із найбільш захопливих моментів став Дубровник – місто з унікальною архітектурою та можливістю освіжитися у прозорих водах Адріатики після цікавої екскурсії.
Найдовше ми зупинялися у Будві – цілих п’ять ночей. Це був час для відпочинку на морі, прогулянок старим містом і нових пригод. Особливо запам’яталася екскурсія Fish picnic: морська подорож уздовж чарівного узбережжя, пригощання смаженою рибою та пастою з морепродуктами, зупинка на безлюдному пляжі для купання – справжня насолода! Завершенням подорожі стала екскурсія у Белграді, яка додала ще одну цікаву сторінку до нашої мандрівки.
Окремо хочу відзначити комфорт автобуса – зручні сидіння, наявність Wi-Fi та зарядок, що робило дорогу легкою й приємною. Водії – справжні професіонали, з якими ми відчували себе у безпеці. І, звичайно, щире «дякую» нашому гіду Аліні – саме завдяки її організованості, турботі та вмінню створювати гарний настрій у групі, подорож стала настільки теплою та особливою.
Цей тур подарував не лише знайомство з новими містами й країнами, а й безліч емоцій, і спогадів, які назавжди залишаться у серці. Якщо хочете відчути справжню насолоду від подорожі – рекомендую саме такий формат: насичений, різноманітний і водночас комфортний!