Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Олексій (Львов) на тур
Поездка: 08 января 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Европейские конфетки:Прага, Мюнхен, Вена, Зальцбург, Будапешт!

Рейс 113, з 08.01.12 – 13.01.12. Керівник групи – Тарас Застрижний, водії – Олександр та Віктор з м. Вінниця (якщо не помиляюсь).

Це була наша шоста подорож з «Аккорд-туром», і в цей раз вирішив написати, оскільки на цей тур відгуків практично немає, а особисто я завжди переглядаю відгуки при обиранні туру.

Для початку хочу виразити вдячність керівникові Тарасу – за професійне виконання своїх обов’язків, особливо за вміння враховувати інтереси туристів, які обрали факультативи та тих, які вирішили розважатись самостійно. Водіям – за вміле керування автобусом по засніжених гірських перевалах, за дотримання маршруту без блукань та чітке дотримання графіку. Групі – за неконфліктність, пунктуальність та веселий настрій. Загалом поїздка склалась дуже вдало, за що усім вдячний.

Сам тур є досить комфортний та ненапружений, з достатнім часом відпочинку у готелях, дає можливість ґрунтовно ознайомитись із містами Закопане та Віднем. Шкода що у Братиславі були мало часу, але нічого, наступним разом надолужимо.

Тепер щодо факультативів які ми відвідували.

1. Гуральський вечір – відбувався у ресторані-корчмі «Газдова кузня». Під час вільного часу в Закопане ми самостійно в обід коштували страви національної польської кухні в іншій корчмі. Тому могли порівняти якість кухні цих двох закладів. Мушу визнати що «Газдова кухня» виявилась не на висоті. Розумію що при виборі закладу тур. оператор керується багатьма чинниками, такими як цікавий інтер’єр, наявність «живої» національної музики, місцем розташування, але на даний час цей факультатив вимагає доопрацювання. Хочу звернути увагу туристів, що при замовленні десерту можна попросити його з собою, в них для цього є спеціальні упаковки, і скоштувати десерт пізніше на «свіжу голову». Висновок – цей факультатив можна пройти самостійно.

2. Музика вечірнього Відня. При обиранні туру, однією з переваг була наявність саме цього факультативу, оскільки ми вже були на ньому 4 роки тому і нам дуже сподобалось. Вигляд нічного Відня з гори є вражаючим, нам повезло що не було туману. Щодо відвідування хойригеру, то страви, а особливо вино, попереднього разу (ми були в іншому хойригері) були смачнішими. Але цей раз нас вразив музикант, якій цілий вечір грав на акордеоні та співав австрійські пісні. Особливо запам’яталось виконання тірольських пісень з використанням горлового співу «йодль». Рекомендую.

3. Бойницький замок. В усіх турах де є можливість відвідати замки, ми завжди це робимо. Вважаю цю екскурсію однією з найкращих, оскільки дає можливість ознайомитись практично з усіма приміщеннями замку, які збереглися в гарному стані. Ми побували навіть у підвалах-печерах замку. Екскурсія по замку проводиться місцевим екскурсоводом на словацькій мові, на руки нам видали путівники на російській, так що усе було зрозуміло. Враховуючи позитивний настрій нашої групи та щирість словацької дівчини, екскурсія пройшла весело. Рекомендую.

4. Ждярське весілля. Під час цього факультативу є можливість ознайомитись із умовами проживання словаків в давнину, сама процедура весілля проходить досить весело. Особливо запам’яталось смаження ковбасок на відкритому вогні в лісі. Гаряче вино або чай можна пити досхочу. Рекомендую.

Наша група була останньою, яка їхала по попередньому маршруту через Братиславу. Зараз цей тур проходить через Будапешт. На мою думку це зробить даний тур ще більш комфортним. Тому якщо в когось є вільний тиждень часу не вагайтесь, обирайте цей тур, беріть із собою гарний настрій та вирушайте.

Олексій та Оксана м. Львів.

Другие отзывы Олексій

Реклама
Отзывы о других турах