Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур ktsymbal (Ковель) на тур
Поездка: 24 января 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Здесь звуки музыки слышны…

Рейс 168, всім привіт!

Сьогодні повернулися з подорожі і одразу вирішили поділитися враженнями.

Керівником групи у нас була Анна Польова, дуже мила, любить свою роботу і є фахівцем своєї справи.

Чому саме цей тур? В короткі тури домовлялись вже не їздити (короткі - менше 2-х тихнів), були в серпні в турі "Франція та Бенелюкс щасливі разом" на 15 днів, тому на менше вже не хотілося й дивитись. Були в 2010 році в турі "Легкий шарм Австрії" і Відень у нас випав із програми (був сильний дощ, і Відень бачили лише з автобусу), тому захотілось встановити статус - кво, тим більше що на Відень в цьому турі дається два повних дня.

Майже по всій запропонованій екскурсійній програмі цього туру ми вже були в турі "Легкий шарм Австрії" (радимо вам також їх відвідати), тому у нас була своя програма, в яку входили переважно художні музеї Відня.

1 день. Виїзд зі Львова 18-00 (все як в інфолисті). Група маленька всіх 13 чоловік. Перетин кордонів за три години. Нічний переїзд до Відня. Нам дуже пощастило, що була маленька група, тому спали всі комфортно, зайнявши кожен по 4 крісла.

2 день. Прибуття в Відень приблизно в 9 годин ранку. Одразу по прибутті в програмі оглядова екскурсія по Відню. Ми вже були, тому у нас своя програма, йдемо пішки до Бельведеру. Відвідуємо Верхній Бельведер (вхід 10Є) переважно із за колекції робіт Гюстава Клімта, перлиною музею безумовно являється його відома робота "Поцілунок", але крім цього є також цікаві роботи інших майстрів (середньовіччя, барокко, класицизм, імпресіонізм). На огляд затрачуємо 2 години.

Повертаємось на Марієнплац, де має відбутись зустріч з нашою групою о 14-00 для поселення в готель. По дорозі з Бельведера знайомимось з архітектурою, знаходимо Сецесіон та Академію образотворчих мистецтв (які обов'язково збираємось відвідати).

Їдимо в готель для поселення. Готель нам сподобався.

Готель знаходиться в 15-20 хв. їзди трамваєм до центра міста (Ратуші). Нам підказали, що можна взяти квитки на 48 годин ("48 Stunden Wien"-Karte) і їздити в будь-якому транспорті без обмежень, його ціна 10Є. Цей квиток ми взяли в табачному кіоскові в 5 хв ходьби від нашого готелю Senator. Ми відбили цей квиток повністю.

В 16-00 виїзджаємо з готелю. Сідаємо в трамвай, але їдимо в протилежну сторону від центру, починаєм трохи нервувати. Приїхали на кінцеву зупику і тим самим їдемо в центр на іншу кінцеву зупинку. На цьому наш екстрім закінчується, далі все проходить занадто рафіновано, більше не блукаємо в се знаходимо з першого разу, навіть трохи скучновато:)

Розуміємо, що запланована на сьогодні Академія мистецтв в нас з програми випадає (працює з 10-00 до 18-00), тому йдемо одразу в Альбертіну (сьогодні - в середу вона працює з 10-00 до 21-00, вхідний квиток 11Є). Там привозна виставка сюрреаліста Магрітта, дуже багато робіт з приватних колекцій та відомих музеїв всього світу. А також в Альбертіні є постійна експозиція графічних робіт Дюрера, Мікеланжело, Рембранта, Рафаель, Шилле на яку в цей день ми так і не потрапили, бо в цих залах проходив концерт. Ми розчаровані - підходимо до охоронця, поянюємо, що хочемо побачити графіку, але охоронець відповідає, що сьогодні це неможливо. Питаємо чи можемо ми це зробити завтра і як бути нам з білетами. Відповідає, що завтра - так, бере наші квитки та перекреслює ручкою дату з 25 на 26 і ставить свій підпис. Ми вдячні і задоволені.

Навпроти Альбертіни є кафе "Моцарт", заходимо туди щоб випити віденської кави зі штруделем. За дві кави і один штрудель заплатили 15Є. Ціна на каву майже скрізь однакова, що в центрі, що на окраїні міста. Тому радимо відвідати шикарне кафе в центрі міста. Повертаємось до готелю.

3 день. Сніданок "швецький стіл" сподобався. Виїхали з дружиною з готелю о 8-00, бо сьогодні в нашій програмі відвідання 5-ти об'єктів. Спочатку йдемо на оглядову пощадку у соборі Св. Стефана (під'йом пішки на башню 3,5Є), піднялись хвилин за 8, а спустились за 5 хв., побачили Відень зверху. Зайшли в собор, його відвідати варто, бо це є візитівка не лише Відня але й усієї Австрії, хоча він поступається Соборам Св. Віта в Празі або Нотр-Даму в Парижі чи Шартра.

Далі прямуємо в Альбертіну, щоб закрити вчорашню програму. Показуємо наші виправлені вчорашні білети і нас пускають без зайвих питань. Прямуємо в крило з графікою, та закріплюємо вчорашній пройдений матеріал (Маргітт).

В 11-30 ми уже були в Сецесіоні. Вхід 8,5Є. Одразу попереджаємо, що крім "Бетховенського фрізу" Клімта нічого цікавого ви там більше не побачите. Ми були трохи розчаровані, бо очікували, що робіт Клімта там буде багато. Замісь цього там виставлені сучасні інсталяції у вигляді листів з гіпсокартону та металопрофілю. Тепер це називається мистецтво! :)

В 12-30 заходимо в Академію мистецтв (вхід 8Є). Тут наш настрій піднімається. Знаємо, що тут є робота Босха тріптіх "Страшний Суд", а також роботи Рубенса, Тіціана, Рембрант, Мурільйо, Тьєполо. Це одна із самих відомих колекцій старих майстрів Відня.

Повертаємось в готель на обід, трохи відпочиваємо і їдемо в художньо-історичний музей, який сьгодні (четвер) працює з 10-00 до 21-00. Насолоджуємось роботами відомих старих майстрів більш як три години. В музеї також є колекції Давнього Єгипту та Давнього Сходу, а також нумізматичний кабінет. Але в наших планах лише картинна галерея музею. Тут є дуже велика колекція: Рубенса, Дюрера, Рембранта, Брейгеля, Рафаель, Арчімбольдо, Кранах, Вермеєр, а також інших майстрів Італії, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Франції, Англії.

В 21-00 виходимо з музею. Повертаємось в готель.

4 день. Сніданок. Виїзд з готелю в 8-30 в Грац - столицю Штірії. Приблизно в 11-00 розпочалась оглядова по місту, ми вже були, але йдемо ще раз. Побачили дещо нове, відвідали їх парламент землі Штірія, зайшли в середину вільно, жодного охоронця не було (попробуйте зайти просто так в наш парламент:)

Хотіли відвідати Арсенал, але в звязку з тим, що наплив туристів дуже малий то Арсенал закритий. З 14-00 до 16-45 у нас був вільний час, за який ми встигли піднятись по скальній драбнині в старе місто, а також пообідали в затишному ресторанчику і прогулятись по магазинах.

В 17-00 виїзд на Україну.

На кордоні ми були в 2-40 і пройшли його приблизно за 1,5 години. До Львова приїхали в

9-20 год.

Дуже вдячні нашим водіям Роману та Юрі за їх професійну роботу.

Висновок: Тур цей буде цікавий для багатьох, як для тих, хто любить музеї, архітектуру, так і для тих, хто любить шопінг. Нам було дуже цікаво і все сподобалось. Бажаємо всім гарного відпочинку, чудового настрою та багато незабутніх вражень.

З повагою, Костянтин та Ірина. Будемо дуже раді, якщо наша інформація вам допоможе.

P. S. Якщо в кого є які питання, залишаю свою адресу: ktsymbal@ukr. net

Другие отзывы ktsymbal

Календарь 01.06.2012 - отзыв на тур Бельгийский саксофон
Голосов 0
Календарь 01.06.2012 - отзыв на тур Бельгийский саксофон
Голосов 0
Календарь 06.03.2012 - отзыв на тур Здесь звуки музыки слышны…
Голосов 0
Реклама
Отзывы о других турах