Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур mak7mak8mak9 (Черновцы) на тур
Поездка: 11 февраля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Февраль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Любовь и голуби… Дрезден, Париж, Франкфурт и Прага!!!

Париж... Скільки про це Місто сказано та написано, але я вкотре переконуюсь, що варто один (як мінімум) раз побачити ніж сто разів почути.

На перший погляд "камінчик", який нічим не відрізняється від будь-якого "європейського", що розкидані по землі, врешті-решт виявляється перлиною прихованою під грубою мушлею. Проїжджаючи повз, Вам ніколи би не спало на думку, я б'юсь об заклад Ви навіть уявити собі не змогли б яка неземна краса прихована за передмістям цього чуда, що в певній мірі збереглося до нашого часу. Хоча ні, уявити не складно, адже, як вище було написано, що про Місто дуже багато сказано та написано. Але я Вас переконую: не вірте! Не вірте жодному слову, не вірте вашій уяві! Адже, на мою думку, жодними словами неможливо описати те, що ви побачите проїхавши за передмістя, згодом перетнувши "Périphérique".

Париж - це щось неземне, це поза уявою. Париж - це Місто, в якому оживає каміння, метал і т. д. Це Місто, в якому масляні фарби виглядають реальніше, ніж гама кольорів, в якій Ви зазвичай бачите оточуючий Вас світ. Париж переповнений музеями, галереями, та ін. На даний момент в ньому досить вдало поєднується тисячолітня історія з досягненнями науково-технічної революції. Але все ж, як би була на те моя воля, я би якнайсуворіше заборонив прикладання людських рук до будь-чого, що є в Його межах. Час досить чітко показує нам, що ми створюємо тільки те, що так чи інакше приносить нам шкоду. Приносити шкоду Парижу - це гріх. Тим не менш часу назад не повернеш. Париж, я вважаю, має повне право на те, щоб бути цілковито ізольованим від людського втручання, оскільки Він сам по собі є галереєю, музеєм, та ін. водночас. Ви скажете: але ж те, що так в ньому вражає було створене людиною! Так, з цим не посперечаєшся, АЛЕ! Ви дійсно вважаєте випадковістю, що все це знаходиться в одному Місті? В Місті, куди й досі в пошуках натхнення з'їжджаються митці з усього світу і отримують його! Я це випадковістю не вважаю. Немає в світі нічого випадкового!

Тут я планував описувати побачене, але не буду протирічити власним словам і просто дам Вам декілька рекомендацій:

1) Відвідайте Париж!

2) Ми живемо в сучасному світі, де все вирішують гроші (напривеликий жаль). В Парижі, на мою думку, гроші потрібні тільки для того, щоб Ви мали можливість задовольнити свої потреби (в плані харчування, гігієни і т. п.) і привезти з собою якусь частинку цього феномену близьким людям. Найціннішим в Парижі є час. Так, саме час, Ви правильно зрозуміли. Повірте моєму досвіду. Париж вимагає уваги до себе, тому запасіться часом!

3) Відвідайте ПАРИЖ!

4) Одна з причин по якій, я вважаю доцільно жити/існувати в цьому світі, в цей час - побачити Париж хоча б в тому стані, в якому Він є на даний момент, адже ніколи не знаєш, що прийде на думку дядечкам, що керують ним (світом) і чи будуть мати можливість наші нащадки на те, щоб побачити, бодай те, на що отримали право ми (низький уклін батькам, я Вас люблю, ви найкращі!).

5) ВІДВІДАЙТЕ ПАРИЖ!

Вже сідає батарея, закінчилась кава (за неї Merci beaucoup портьє) і в додаток до того пізня година, а завтра рано вставати. Тому на сьогодні завершу на цьому. Згодом додам фото (фотограф з мене нікудишній, все, що сфотографовано, Ви, я переконаний, бачили, але все ж).

PS0: Написання "творів" та орфографія ніколи не були моєю сильною стороною - не судіть строго.

PS1: Все написано в стані афекту.

PS2: Величезне-величезнюче ДЯКУЮ пані Наталі Лозовій (в першу чергу) та гідам. Люди на всі 110% віддані своїй роботі.

PS3: ВІДВІДАЙТЕ ПАРИЖ!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Натхення (О_О) : Париж.

Створено під: Cell - Mister Ayatih.
Реклама
Отзывы о других турах