Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 12 февраля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Февраль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Шесть прекрасных мгновений  Краков, Прага, Вена + Будапешт и Егер

Рейс 663. В загальному вражень дуже багато і всі позитивні від краси європейських міст, їхньої охайності та чистоти. Прага - домашня, затишна. Чеський Крумлов - казковий, лише історичні фільми знімати, Відень - величний, шикарний, Будапешт - різносторонній та різнокультурний!

Окремо дякуємо керівникові групи - Тарасу. завжди любязний, вічливий, надасть інформацію, пораду щодо кафе, обміну, екскурсій тощо. Тур насичений екскурсіями, подіями. проживання у пристойних 3-зіркових готелях, харчування більше ніж достотньо. номери чисті, теплі.

єдине побажання "Аккорду" - ретельніше відбирайте водіїв: в Чеському Крумлові вони заблукали і втратили 1 годину вночі; ставлення до керівника групи з хамстом;і, враховуючи що поїздка взимку, необхідно повідомляти де буде стояти автобус для тих, хто не замовляє додаткові екскурсії. тому що в лютневий мороз виходити на вулиці 5-6 годин не реально. і всі речі відповідно теж залишаються в автобусі, тобто всенеобхідне брати з собою.

в загальному поїздка на дуже високому рівні, варта і часу, і коштів.

а в іншому "Аккорду" дякуємо за ефективну та цікаву організацію туру, а "Мегатрейду (м. Луцьк) за оперативність та турботу за туриста!
Реклама
Отзывы о других турах