Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Antikvar (Винница) на тур
Поездка: 21 января 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Февраль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Зимний коктейль!!!Копаоник + Маврово + Банско

Вирішив себе спробувати в ролі критика тура))

Приїхали ми на вокзал в славне місто Львів десь о 8-40 зустріли нас тепло і щиро.

Керівник групи Анна Буднікова далі просто Аня допомогла швидко і організовано провести посадку і погрузку набраних речей. Виїзд пройшов без затримок. В дорозі до Банско все було спокійно без проблем і водії лояльно відносились до нашої малость шумної компанії а нас зібралось ціла гальорка))) майже пів автобуса))).

Протягом дороги нам Аня надавала корисну інформацію про наш тур і його особливості багато чого корисного було сказано і за її труди велике ДЯКУЮ. Поселились в готелі "Фреіндс" досить таки гарний і номера хороші як на фотках, нам номер попався досить таки теплий приходилось терпіти іноді ташкент, приємно що наявні такі речі як сортзал, сауна, джакузі. Персонал в готелі теж доброзичливий, ціни в готельному кафе "обід, вечеря а сніданок халявний)) " доступні десь по ціні як у нас в Вінниці тобто не дорого. Готують добре і смачно, багато мяса. Від готелю до підйомника рукою подати, возили і забирали теж безкоштовно до підйомника, за самою низькою ціною брали спорядженя у працівників готелю 15 левів інші в прокат давали по 20 левів. Гарно поїсти можна було за 30 левів, підйомник від 20 левів це одна горка і до 55 левів (всі схили). Звісно можливість на халяву проскочити присутня чим і користувались)) сам курорт справив доволі приємні емоції охота вернутись назад краще чим в карпатах на рідній ненькі нашим ще є куди тянутись у нас ще не Європа (((ні по ціні ні по якісті обслуговування.

Завдяки настановам і зусилям Анушки нам вдалося не тільки зекономити на відпочинку но і накопити заряд позитиву і набрати сувенірів для рідних. Протягом всього відпочинку нам Аня допомагала в усіх наших проблемах і з нашим травмованим другом. Завдяки її професіоналізму і допомоги водіїв ми доставили нашого потерпілого до дому з максимально можливим комфортом і розуміням інших туристів так як дорога довга а з переломом ноги важко по салону пересуватись на перекури і в)).

Сказати можу одне відпочинок вдався. Вдосконалюватись можна далі і це потрібно.

Це все були плюси крім перелома а тепер до мінусів.

Мінус один тур хоть і був 10 днів но ці десять днів пройшли швидко.

Вимагаю повторити.

Дякую працівникам Акорда і особливо нашому керівнику тура Ані все було супер...
Реклама
Отзывы о других турах