Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Володя (Тернополь) на тур
Поездка: 24 февраля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Февраль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Прикольными городами: Дрезден + Прага + Брно + Краков!!!Всім привіт!

Це була моя перша виїздка за кордон так що порівнювати не маю з чим. Дуже багато вражень! Дуже гарні міста - історичні та культурні центри.

Про тур. Перетин кодону в ЕУ десь 4 години, а назад десь півтори. Загалом дуже багато часу проводиться в автобусі - я зрозумів чому є "Тури БЕЗ нічних переїздів". Але коли приїжджаєш в Краків чи Прагу втома стає непомітною на фоні емоцій від побаченого! В турі є одна ніч в готелі. Готель несподівано гарний для такого дешевого туру. Новий, чистий і комфортний. В номері є телевізор, телефон, фен (ми свій забули, так що актуально)), всюди Ві-Фі, а в холі стац. компютер з доступом до Інет (халявний і швидкий).

Шкода що багато музеїв вихідні у вихідні. В Кракові ще можна було застати (якби ми знали що в суботу до 15-00) Muzeum Archidiecezjalne - на вуличці, по якій всі туристи ходять від замку до площі. Там, кажуть, знаходиться Збруцький ідол. А от в Празі в неділю нац. музей взагалі вихідний.

Екскурсії - є планові та факультативні. Планові в Кракові, Празі та у Львові (правда на львівську ніхто з нашої групи не підписався - всі були втомлені з дороги). Екскурсоводи всі класні!

В Кракові факультативні екскурсії дуже дорогі. Аж якось незручно почуваєшся коли дізнаєшся, що екскурсія яка тобі обійшлась в 180грн насправді коштує лише 30грн. Наступного разу по Кракову екскурсій би не замовляв, хіба що на соляні копальні у Велічку.

У Празі для першого разу з головою хватає планової екскурсії, а далі просто гуляти... Дуже красиве місто, є багато вуличок, багато каварень, пабів... обовязково треба відвідати Градчани побачити зміну президентської варти, там типу нашого маріїнського, але без високих парканів - можня під президентським вікнами потинятися). А ще там (в замку) супер-дуже-вражаючий великий і красивий собор святого Віта. Ну і якшо грошей не шкода, то можна підписатись на поплавати на кораблику. Може наступного разу так і зроблю.
Реклама
Отзывы о других турах