Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур ktsymbal (Ковель) на тур
еще
8
фото
Поездка: 06 марта 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Март 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Здесь звуки музыки слышны…

Рейс 466, всім привіти!

Хочемо поділитися з вами враженнями від цього туру (їдемо вже вдруге в цей тур-див. відгук №1).

Чому вдруге? Тому, що свято 8 березня; тому, що Відень; тому, що ще не все побачили, що хотіли.

Керівник групи – Андрій Дорошук. Дуже нам сподобався як керівник (справжній професіонал), та як людина.

Водії – Богдан та Володимир. Дуже їм дякуємо за їх професійну роботу.

Автобус Neoplan. Перевага в тому, що крісла в ньому висуваються в прохід.

1 день. В 18:00 виїзд з з/д вокзалу, все по плану. Група 20 чоловік. Перетин кордону за 2 години. Нічний переїзд до Відня.

2 день. В 9:30 прибуття до Відня на площу Марії Терезії. Група їде на оглядову екскурсію, а ми прямуємо в інфоцентр купувати проїзні квитки на 48 годин (коштує 10Є). Проїзний відбили в перший же день. В наших планах відвідання музею Ернста Фукса (сучасний художник, скульптор, архітектор). Спочатку їдемо на метро з центру, гілка U4 до ст. Hütteldorf, а далі на автобусі № 52А або 52В (вихід на другій зупинці). При вході в метро не помітили компостерів, думали, що вони знаходяться в вагонах, але нам пощастило – перевірки не було. Білети компостуємо вже в автобусі. Музей Фукса – це колишня вілла Отто Вагнера, яка знаходиться на виїзді з Відня в самому парку. Підходимо до музею, але попасти в середину не можемо, нас помічає управляюча музею і показує, що вхід з заднього фасаду будівлі. Ми були першими відвідувачами. Музей працює з 10:00 до 16:00 (www. ernstfuchs-zentrum. com). Вхід 11Є. Після нас підходять ще дві пари туристів, більш нікого не було. Нам дозволили робити фото і знімати відео. Інтер’єри залів дуже красиві і цікаві, чимось нагадують стиль Клімта. Нажаль самого майстра ми не побачили, зараз він на іншій віллі в Монте - Карло. Роботи його можна купити прямо в музеї, як картини, так і скульптури. Найбільше вражень за цю поїздку ми отримали саме від відвідання цього музею.

Переїзд від музею до центру міста займає 30 хв.

Далі ми прямуємо в музей Леопольд, який знаходиться в музейному кварталі. Основна експозиція музею це роботи Егона Шиллє та Густава Клімта, також є роботи сучасних художників (але це нам не цікаво). Взагалі цей рік рахується роком Клімта, тому майже в кожному музеї Відня є його роботи, в більшій чи меншій мірі. Фото робити дозволяють скрізь, крім робіт Клімта. На відвідання музею пішло 2 години.

Виходимо приблизно в 14:00. Погода чудова, сонячна, гуляємо містом, насолоджуємось Віднем, але чомусь хочеться їсти, знаємо, що в центрі є недороге кафе, але не пам’ятаємо назви. Телефонуємо до керівника групи Андрія, з’ясовуємо, що кафе знаходиться в районі Альбертіни і називається ROZENBERGER. Приємне в цьому кафе те, що вартість їжі залежить від розміру тарілки (є 3 розміри), тому на саму маленьку тарілку можна накласти їжі з горою і це порахують по найнижчій ціні, а якщо ви берете м’ясну страву, то можете вибрати собі будь-який гарнір (скільки вмістите в тарілку). Майже весь персонал розуміє російську мову. Ми смачно пообідали і пішли гуляти далі містом.

В 18:00 зустріч з групою на площі Марії Терезії, їдемо на поселення в готель (той самий Сенатор, що був в першій подорожі).

Після поселення їдемо в Альбертіну. Середа, працює до 21:00. Біля Альбертини в 19:40. Гадаємо чи встигнемо, вирішуємо, що трохи замало нам часу, повертаємось назад в готель.

3 день. Сніданок – швецький стіл. Сніданок нам сподобався. Сьогодні в планах музей Ліхтенштей, Альбертина та художньо-історичний музей.

Погода сьогодні не дуже, починається сніг, який переходить в дощ. Після недовгих пошуків знаходимо музей Ліхтенштейн, в 10:00 стоїмо біля дверей, але ж ніякого руху не помічаємо, обходимо навколо, зустрічаємо працівника музею, який нам пояснює, що відвідання нажаль не можливо, тому, що іде реконструкція. Ми засмучені, тому, що в музеї багато робіт старих майстрів, в т. ч. Рубенса.

Їдемо в Альбертну. Там виставка імпресіоністів (акварель, гуаш, пастель, олівець). Еспозиція складається з робіт Дега, Моне, Ренуара, Лотрека, Мане та ін. Роботи зібрані з усього світу, багато з приватних колекцій. За вхід платимо 19Є за двох (перший білет – 11Є, другий - 8Є). Напевно тому, що відкриті не всі експозиції, буде пізніше відкрито ще Моне та Пікассо. На відвідання пішло 1,5 години.

Їдемо в готель на обід. А потім в художньо-історичний музей (в четвер він працює до 21:00). Вхід 12Є. В цей раз ми не поспішаємо, приїхали в 17:00 і були до самого закриття. Купол музею розписаний Клімтом, зараз зробили спеціальний міст, щоб на рівні очей бачити ці чудові роботи. Після відвідання їдемо в готель.

4 день. Хто сказав, що в цьому турі мало екстриму?

Виїзд з готелю в 8:00. Будильник наводимо на 6:00, але ж будильник не хоче працювати за європейським часом, в нього свій автономний режим. Коли глянули на годинник, було вже 7:46. Добре, що хоч речі були зібрані. Моя Іра біжить в ресторан готелю, щоб попросити з собою в дорогу їжі. А я потроху вивожу чемодани.

Нам дуже пощастило, що в минулий наш приїзд ми познайомились з працівницею ресторану готеля, яка нас запам’ятала (вона сама з України, але живе вже більше 10 років у Відні; ви її відразу впізнаєте, бо вона вітається і німецькою, і російською, і українською мовами). Іра підійшла до неї і пояснила, що ми проспали і не встигли поснідати, і вона, молодець, пояснила своїй начальниці ситуацію, і ця начальниця нам дала з собою аж два пакети їжі. Так, що дякуючи їм, ми не залишились голодні.

На честь 8 березня Аккорд нам подарував поїздку в замок Герберштайн (разом з обідом). Замок знаходиться неподалеку від міста Грац.

Входимо з автобуса біля замку і приємна несподіванка – бачимо нашого знайомого гіда по Грацу – Таісію. Таісія одразу нас помітила, щиро радіє нам і підходить привітатись до нас. Група не може зрозуміти в чому справа, потім нам навіть задали питання, що ми такого наробили перший раз, що нас всі запам’ятали…

Загальна площа землі біля замку складає 42 гектари. Там розміщений зоопарк з різними тваринами (рисі, гепард, лємури, обезьяни, кенгуру та багато інших), сади з розами (37 видів), з яблуками. Там дуже буде гарно, коли буде все цвісти. Далі прямуємо в замок (кажуть, що там є навіть привид). В замку постійно живе власниця. Нам все дуже сподобалось, радимо і вам відвідати цей чудовий замок.

Далі прямуємо на обід в ресторан біля замку. Спеціально для мене Таісія передзвонила в ресторан і замовила мені окреме меню (бо я не м’ясний і не рибний). Обід був дуже смачний, все з’їсти не вдалося (було дуже багато), тому нам видали фольгу, щоб замотати та забрати з собою (в Австрії це прийнято у всіх ресторанах).

Після обіду прямуємо на екскурсію до Грацу разом з гідом Таісією. Група іде на оглядову, а у нас своя програма, ми просто гуляємо містом.

Перші три місяці в Граці «мертвий» сезон, тому в Арсенал та в художню галерею старих майстрів ми знову не попадаємо. Все відкривається з 1 квітня.

Виїзд з Грацу о 18:00. Перетин кордону за 1 годину, при тому, що Угорщина нас пропустила десь за хвилин 15 (в кого були австрійські візи штампи ставили прямо в автобусі).

5 день. Прибуття до Львова десь об 11:00.

Висновок: Тур нам дуже сподобався (а саме Віднем), тому ми знову до нього повернулись. В кого є питання, можете звертатись, адреса та сама (ktsymbal@ukr. net).

Додаткова інформація - дивіться відгук №1 по цьому туру.

Бажаємо всім приємних вражень.


Додаю трохи фото.
І ще трішки фото.

Другие отзывы ktsymbal

Календарь 01.06.2012 - отзыв на тур Бельгийский саксофон
Голосов 0
Календарь 01.06.2012 - отзыв на тур Бельгийский саксофон
Голосов 0
Календарь 24.01.2012 - отзыв на тур Здесь звуки музыки слышны…
Голосов 0
Реклама
Отзывы о других турах