Я вперше подорожувала з компанією Аккорд-тур і хочу відмітити надзвичайно злагоджену і професійну роботу команди! Вже на початку бронювання з нашою групою з 11 осіб рівненських дівчат дуже гарно і швидко комунікувала менеджер компанії щодо нюансів, основих тез та побоювань щодо подорожі. Всі повідомлення відразу отримали відповідь.
По початку туру відчувалося що до туристів дуже дбайливо ставляться, транспорт чистенький, на всі запити гід та водії швиденько реагували. Водії та гід надзвичайно ввічливі, позитивні та емпатійні. Це надавало нам гарного настрою та задоволення від подорожі! За моїми спостереженнями жоден турист не був позбавлений уваги, команда максимально хороша! Ми звернулися до цієї компанії за попередніми гарними відгуками друзів і вже плануємо наступну подорож, в ідеалі з цією ж командою: гідом Оленкою та водіями Володимиром та Андрієм. Щиро дякуємо за цей незабутній вояж)