Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур olich (Ровно) на тур
Поездка: 10 марта 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Март 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Танцуя вместе…Бавария и Чехия

Рейс 691

Доброго дня))) 17.03 повернулася з туру)))

Отримала безмежну кількість позитивних емоцій, маю бажання ще неодноразового відвідати Європу. Розпочалось все добре, митницю пройшли досить швидко і без проблем. Не дивлячись на погодні умови, задоволення від прогулянок у Кракові отримали неймовірне, екскурсію слухати не хотіли, тому що екскурсовод була, м"яко кажучи, зовсім нецікавою, постійно палила, практично нічого не розказала про визначні місця Кракова, погано відкликалася про нашу рідну Україну, а потім бистресенько побігла на індивідуальну екскурсію. Готель хороший. Коли поселялися у готель у Любані, виникла проблема, яку змушені були вирішувати самі, оскільки наш гід Віктор навіть не зміг пояснити проблему на рецепції, ну це ще нічого...

У Дрездені дуже сподобалося, шикарна екскурсія, прекрасний гід, тут, можна так сказати, все було на вищому рівні. Переїзд у Чехію. І знову проблема, не знайшли спільної мови з гідом. Чехія дуже гарна країна, ніколи не пожалкуєте, якщо поїдете на екскурсію в Карлові Вари.

Окремо хочеться розказати за гіда і низку послуг, які нам надавались.

Протягом всього туру практично всю інформацію доводилось дізнаватися самостійно, гід Віктор, на мою думку, дуже мало знає про Європу. Перебуваючи в автобусі розказував про цікаві місця після того, як ми вже їх проїхали. Не міг дати конкретної відповіді на конкретне питання, склалося враження, що крім договору і змісту інфо-листа нічого не знає. Пакети на сміття у автобусі були роздані тільки після нашого нагадування, як першого, так і другого разу. У проханні на рахунок екстренної зупинки було відмовлено, Віктор аргументував це тим, що зупинки лише через 3-3,5 години, хоча, коли виїжджали з Чехії, не повідомивши групу була незапланована зупинка через 50 хвилин, яка в принципі на той час була непотрібною. Віктор не вміє згладжувати конфліктні ситуації, я б сказала навпаки, провокує їх. Незадоволена також тим, що швидкість автобуса на території Європи була дуже низькою, нас обігнали практично всі екскурсійні автобуси, тому багато часу провели в дорозі, хоча могли б насолодитися краєвидами країн Європи. Проте на території України швидкість відразу зросла і замість 12 години ми прибули у Львів о 9 годині.

Прошу компанію Акорд тур звернути на це увагу. Ми платимо кошти за те, щоб відпочити, а не за те, щоб робити все самостійно і відстоювати свої права.
Реклама
Отзывы о других турах