Після подорожі ще довго будем згадувати отримані емоції від побаченого. Маршрут продуманий до дрібниць і наші враження накопичувались з кожним відвіданим містом. Але Норвегія і її фьорди неперевершені в своїй величі.
Наш гід Влада Гаркава, чудова людина яка знає свою роботу і дуже відповідально до неї ставиться. З нею можна і на інший край світу
З повагою до ''Аккорду'' Володимир і Наталія. Ми з вами вже 3 рази