Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 24 марта 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Апрель 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Я в восторге!!! Это... Рим!Рим + Флоренция, Пиза и Венеция!

Доброго дня усім туристам рейсу № 614 "Я в захваті!!! Це... Рим! ". Вдруге мала змогу споглядати красуню-Європу разом з "Акорд-тур". В минулому році брала участь в турі "Азартний Париж", разом з прекрасним гідом Танюшою Сорокою, твердо будучи переконаною, що прекрасніше Парижу бути нічого не може... Цієї ж весни для отримання вражень був обраний напрямок чарівної Італії.

Скажу відверто, що Польщу, котра пролягала в маршруті вважала швидше транзитною зоною, так як мала можливість неодноразово там бувати, втім прекрасні гори в Закопане в поєднанні з шалено-свіжим повітрям та древній Краків не змогли залишити моє серце байдужим.

Відень. Чарівний, неперевершений, загадковий... Єдине, про, що шкодую, - це про те, що не було можливості там ночувати згідно програми, інакше мабуть всю ніч, незважаючи на втому, гуляли б божественними вулицями! Музей Габзбургів. На жаль, ні Лувр, ні музей Ватикану не змогли мене вразити більше. Шановні туристи, хто не встиг побувати, чи планує поїхати в цей тур, - не пропустіть, - такого ви ніде не побачите!!!

Італія. Тут можна розповідати годинами! Казкова Флоренція, Рим, дивлячись на старовинні руїни якого перехоплює дух та завмирає серце, країна-Ватикан, Венеція з вуличками-річечками, Гранд-канал, - там ти відчуваєш себе справді в казці!.. Окремо звісно - італійська кухня, яка задовільнить найвишуканішого гурмана... Одним словом, назва туру виправдовує себе на 100%, - я справді В ЗАХВАТІ!!!!

Окремо хочеться згадати нашого гіда. Це Андрій Крижанівський. За ці 7 днів він зумів стати не лише нашим "провідником", організатором у всіх питаннях, а й прекрасним другом для багатьох, хто цього потребував, уважно ставлячись до індивідуальних проблем кожного туриста. Внутрішня харизма та доброта заслуговують окремої вдячсності. Так тримати!!!

Отже, все, що потрібно для позитивних вражень - прекрасна погода, нові друзі (окремий привіт файному місту Тернопіль! ;)), хороший гід, чітко спланована програма в цьому турі були. Думаю, наступною буде Іспанія... І знову з "Акорд-тур"!.. ;)))
Реклама
Отзывы о других турах