Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Еlvie (Полтава) на тур
еще
2
фото
Поездка: 14 апреля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Апрель 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Италия – страна вдохновения! Милан, Флоренция, Рим и Венеция!

Добрий день!

Звати мене Тетяна. Хочу поділитися своїми враженнями про поїздку в тур: Італія - країна натхнення! (з 14.04 по 21.04.12 року).

А особлива подяка, керівнику групи Юлії Сіра. Тільки завдяки їй ця поїздка була вдалою для всіх. Перш за все просто, як людині: добрій, порядній... Так і чудовому професіоналу своєї справи: за відповідальність, організацію відпочинку та екскурсій (навіть час проведений в автобусі пролетів швидко і непомітно, всі розповіді, фільми були вчасно і вдало); за своєчасну інформацію як про країни і міста, так і організаційного плану. Як було цікаво спостерігати, коли всі "дорослі" люди старалися вправно дотримуватися всіх рекомендацій Юлії, незважаючи на її молодий вік.

Щиро вдячна! Приємно здивували мене ще і водії автобусу, які завжди були раді нас бачити, зустрічали і проводжали нас посмішками, допомагали із сумками.

Надзвичайно насичений і цікавий тур. Який охоплював чотири країни: Україну, Угорщину, Австрію, Італію та безліч міст: Львів, Будапешт, Відень, Флоренцію, Пизу, Рим, Ватикан, Венецію. Аще в Угорщині на нас чекав справжній подарунок: відвідування озера Хевіз. Враження незабутні.

Моя заповітна мрія відвідати Італію збулася. Наступна моя мрія здійснити подорож до Скандинавських країн (Швеції, Данії, Норвегії) та відвідати Париж. Думаю, що аккорд-тур, дійсно може запропонувати незабутні враження та приємних і достойних професіоналів.

Дякую! З пов. Тетяна!

Реклама
Отзывы о других турах